Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szegeden munka küllföldieknek?

Szegeden munka küllföldieknek?

Figyelt kérdés

Van egy Indonéz ismerősöm és szegeden szeretne magának munkát találni.

Alap bsc diplomája van fizikából és közép szinten beszél angolul valamint alap szinten németül. Akár milyen munka jó lenne neki ami nem nagyon megterhelő fizikailag. Van olyan munka szegeden amit el tudna végezni?



jan. 27. 16:28
 1/6 A kérdező kommentje:
26 éves lányról lenne szó, és a diplomáját indonéziában szerezte. Magyarul egyeltalán nem beszél.
jan. 27. 16:29
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem fog kapni munkavállalásit. De közvetítővel el tud jönni gyári robotmunkára.
jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Táncolni nem tud?
jan. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát gondolom te sem a diplomáiddal felxelsz a barátaidnak hármaska
jan. 27. 17:00
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Ja, te sem vagy magyar? Mit jelent az a "felxelsz"? Konkrétan a Szegedi Kortárs Balettre gondoltam, náluk mindig vannak külföldi táncosok. Nekem egy diplomám van, nekem az elég volt, azt szerettem csinálni, és azt megfelelően értékelték a munkaadók, bár nem tudom, hogy jön ez ide, hülyegyerek.
jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Van olyan munka szegeden amit el tudna végezni?"


Persze, hogy van olyan munka amit el tudna végezni, a nagyobb kérdés az az, hogy fogják-e alkalmazni.

jan. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!