Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megérné elvégeznem egy villamo...

Megérné elvégeznem egy villamosmérnöki BSc képzést 3. diplomának?

Figyelt kérdés

Van két diplomám: Közgazdász BSc és Műszaki menedzser MSc.

10 éve minőségügyi folyamatmérnök vagyok egy elektronikai multinál.

SMT gyártásban szereztem rengeteg tapasztalatot az évek alatt.

Pl. selejt csökkentés, stencil design módosítás forraszhiány miatt, nozzle méret módosítás elmozdult alkatrészek miatt, stb.

Szakmailag szeretnék még tovább fejlődni, viszont nem tudom, hogy egy villamosmérnöki képzés mennyit segítene ebben (Óbudai Egyetem vgay SZE Győr). Nézegettem a tanterveket, de rengeteg töltelék tárgy van, 3-4 elektronikával kapcsolatos tárgy van csak.


Elérhető lenne több fizetés és nagyobb szakmai tapasztalat egy villamosmérnöki diplomával?


febr. 4. 16:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
71%
Ja es a matek. Egy bsc-s matek hianyaban soha nem fogsz megerteni komplex osszefuggeseket. Persze mindenre van szoftver meg kalkulator, szimulator, de ezek nem azert kellenek hogy te toll papir alapon elkezdj zarlati aramot, kompenzalo tagot vagy mintavetelezest szamolgatni.
febr. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
18%

"Sztem előnyös lenne, legalábbis hatrany nem volna az tuti."


Szerintem simán hátránynak számolható hogy kiadsz pármilliot, és évekig alig van szabad időd.

febr. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!