Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan menthetném meg a...

Hogyan menthetném meg a munkaviszonyom?

Figyelt kérdés
Tudom, ha táppénzről visszamegyek a műszakvezetőm közölni fogja, hogy ki vagyok rúgva. Sajnos 4 napja elaludtam rá 2 napra pedig lebetegedtem. Azóta táppénzen vagyok. Gyári munka, 3 műszak.
febr. 4. 19:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
egy gyári 3 műszakos munka miatt aggódsz így? keress másik munkát.
febr. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Igen amiatt mivel jól fizet.
febr. 4. 19:20
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
hát nem tudom melyik 3 műszakos gyári munka fizet olyan jól, ami miatt bárki is ott akarja az életét leélni. de ha tudod, hogy kifognak rúgni, akkor menj be és tisztázd a főnököddel.
febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
nem fog kirúgni egy elalvás + egy betegség miatt.
febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
+ kell neki az alulfizetett rabszolga, aki azt hiszi, hogy jó pénzt kap.
febr. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
De kifog rúgni, mert már a táppénz előtt is utalt rá hogy mégegy ilyen és baj lesz.. A cégnél 1 éve vagyok de ezen a területen alig több mint egy hónapja
febr. 4. 19:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
akkor meg baxni rá. van kis millió másik munka. mégha vezérigazgatói poszt lenne aggódnék...de így.
febr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Remélem lesz hasznos válasz is
febr. 4. 19:49
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
milyen hasznos választ vársz? azt írod tudod, hogy ki fog rúgni. írtam: menj be és beszélj vele. vagy mit szeretnél még? mehetsz ügyvédhez is, ha van rá pénzed.
febr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%

ja, hogy nem az első eset.


Sajnos olyan munkát végzel, ahol bármikor pótolni tudnak, így kb esélye sincs a tévedésnek.


Keress másik melót.

febr. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!