Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » OTP Bank milyen, mint munkahely?

OTP Bank milyen, mint munkahely?

Figyelt kérdés

Compliance terület érdekelne leginkább, ha van esetleg arról tapasztalat, de úgy általánosságban is maga a cég.


Bár multi cég, de nekem kicsit olyan "állami mamut" beütése van az Otp-nek, kicsit MÁV-os szemléletet tudok ott elképzelni a belső szervezetben, de persze lehet, hogy teljesen tévedek.



febr. 9. 23:19
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rég jártam házon belül, de:

- militartisztikus és "MÁV-os" szervezeti kultúra elemek megtalálhatóak, furcsán vegyülve a modernnel

- valószínűleg a leginnovatívabb, vállalkozó kedvűbb bank a magyar piacon, mert nincs fölötte egy külföldi távvezérlős tulajdonos, hanem egyenesen a multi központjában vagy, és elég nagy a cégméret ahhoz, hogy sok és sokféle érdekes terméket, infrastruktúra fejlesztést csináljanak, van pénz és lehetőség a bank fejlődésére, így szakmailag te is fejlődsz

- sok-sok jó szakember


Interjú alatt nyitott szemmel kell radarozni, a 'vibe' át fog jönni.

Pályalezdésre szerintem tuti, szakmai alapokat jól lehet szerezni, ha nem tetszik, akkor is jól megalapozza a következő munkahelyre jelentkezést.


(Abból gondolom, hogy kezdő lehetsz, hogy szakmabeli kb tudja, valószínűleg nem kérdezne.)

febr. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!