Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A hazai IT szakma mekkora...

A hazai IT szakma mekkora része van Budapesten?

Figyelt kérdés
A legtöbb multinacionális cég egyértelműen Budapesten van. Persze az otthoni munka elterjedt a covid alatt és akkor nem volt elvárt ott lakni, de mostanában egyre több helyen vezetik vissza az irodába járást. A vidéki városok, Debrecen, Szeged, Győr hogyan állnak ezen a téren? Olyant is hallottam, hogy Budapesten belül is a Váci út és környéke dominál.

febr. 10. 08:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
63.17%
febr. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%

Kb 75%

Vidéki városok közül Debrecent és Szegedet lehet kiemelni, mint vidéki "IT-központ"

febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
80
febr. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%
99%
febr. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem 90% a munkalehetőség BPn van. Én pl Szegeden kerestem állást de Lufin kívül csak webfejlesztés volt az is kkv-k nál.


HO változása meg általános jelenség BPn, megyeszékhelyeken és külföldön is.

febr. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
29%
Magyarországon ha nem mezőgazdasággal akarsz foglalkozni, akkor nincs értelme máshol lakni, mint Budapesten.
febr. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
#6 kimondottan sok ertelme van videken lakni es remote Pestre vagy kulfoldre dolgozni.
febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
71%
6-os ezt hogy érted? Mi értelme az ország legdrágább városába költözni, ha vidékről is megkaphatod ugyanazt a fizut?
febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%
Nem véletlenül a legdrágább. Itt a legjobb az infrastruktúra, a szolgáltatások, a kultruális élet, az intézményrendszer, stb. Jópofának hangzik tanyára költözni és távmunkában dolgozni egészen addig, amíg nem kell mégis minden nap 2 órát ingáznod autóval, csak hogy normális oviba és suliba járjon a gyereked, mert ahol laksz csak rohadás van. Azok a nagyobb városok ahol meg szintén nem vészes az élet, pl. Győr lassan ugyan olyan drágák, mint Budapest.
febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

#9: Győr és Sopron most már konkrétan drágább, mint Budapest.

Ezzel együtt nekem az előbbiek jobban tetszenek. Budapest túl nagy és túl kevés benne a zöld.

Már ha nem a budai hegyekben laksz és dolgozol.

febr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!