Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Debrecen tényleg élhetetlen?

Debrecen tényleg élhetetlen?

Figyelt kérdés

Több kérdésem is lenne.

A lakosság miből él, mit dolgoznak az emberek, mennyiért?

Akinek csak érettségije van szakma nélkül hová mehet?

Milyenek a mindennapjaik a 200-250et keresőknek?

Hová tűntek a hajléktalanok, mit tud csinálni aki beteg, nem végezhet fizikai munkát?

Hogyan változtak a fizetések a legalacsonyabb bérszektorban az emelések után?


febr. 11. 18:39
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Büszke vagyok a szoftveresekre. Bármit megtehetnek. Bárhová mehetnek, bármit vehetnek.

Mi a különbség a programozó a szoftverfejlesztő és a szoftvertesztelő között?

Mit kell tudniuk?

Mit csinálnak?

febr. 13. 07:48
 12/12 anonim ***** válasza:
34%

Nem tehetek meg bármit. Nem vehetek bármit. Nem vagyok gazdag. Mindössze jobban keresek és jobban élek az átlagtól. Az igaz, hogy nem kell gondolkodnom, hogy a boltban a drágább sajtot vegyem-e, vagy hogy egy átlagos szerda este elmehetünk-e a feleségemmel étterembe vacsorázni, de én is megnézem azért az árakat, mérlegelek és megtakarítom a pénzt, ahol lehet.


Egyébként programozó és szoftverfejlesztő kb ugyanazt takarja, csak utóbbi hivatalosabb. A tesztelő egy másik, de ide kapcsolódó munkakör. Míg a fejlesztő a programokat írja, a tesztelő a megfelelő működést és a különböző szoftverek együtműködését teszteli.

Elég sokrétű tudásra van szükség, ez egy holtig tartó tanulást igénylő munka.

febr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!