Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciprusi munka? Cipruson...

Ciprusi munka? Cipruson dolgozik valaki felszolgálóként? Mik a tapasztalatok? Fizu, életminőség, emberek, stb.

Figyelt kérdés

febr. 12. 14:59
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Kaka
febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én kint élek Cipruson már 6 éve. Felszolgálóként dolgozom és azt tudom mondani, hogy nagyon változó. Vannak helyek ahok jobban megfizetik az embert. Az átlag kereset az olyan 1000 és 1300 között van plusz borravaló. Inkább hoteleknél érdemes megpróbálni ott nem elvárás a görög nyelv. Az emberek elégge konzervatívak szerintem. Ha nem beszéled a nyelvüket akkor annyira nem kedvesek hozzád persze vannak kivételek. Az életminőség kezd egyre rosszabb lenni. Minden kezd drágulni de a fizetés nem megy feljebb. Az albérlet árak is már az egekben vannak. Egymagad nem tudnál fenttartani egy lakást még egy studiót sem. De többnyire ha felvesznek valahova dolgozni akkor adnak szállást amit persze megkell osztanod valakivel.
márc. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!