Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet kijutni külföldre...

Hogy lehet kijutni külföldre dolgozni? (ismerettség nélkül)

Figyelt kérdés
Hogy álljak neki a keresésnek?
2010. okt. 24. 16:40
1 2
 1/12 anonim válasza:

Ha filmbeillő szeretnél lenne fogod a fontos cuccaid. a megtakarított pénzed. és ha van kocsid elindulsz az ismeretlenbe. Nem árt 1 kis angol se.

És mész addig míg munka nem lesz vhol. Mindezek mellé még kalandos is. Én így tennék.

De ha biztosra akarok menni inkább keresnék itthon 1 embert aki jártas ezekben. Meg nem mind1 mien melóra szeretnél menni.

2010. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ez engem is érdekelne. Milyen munkára gondolsz?
2010. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nezegesd a www.euwork.hu-t. Eleg jok, segitokeszek, bar en nem veluk jottem. Nyelvtudas nelkul viszont neki ne indulj, csak penzkidobas. Ja es valamennyi alap kell hozza. Kb. 100-150 ezer meg akkor is ha veluk jossz.
2010. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Elsősorban irodai munka, de az elején takarítást is elvállalnék, csak legyen valami.


Amúgy közgazdász végzettségem van (most végeztem), 5 nyelven beszélek. Elsősorban Németországra, Hollandiára, skandináv országokra gondoltam. A gond az, hogy egy ismerősöm sem él kint.

2010. okt. 24. 16:50
 5/12 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy használom a kérdésed, de ha komolyabb munkát akarok vállalni egy cégnél, oda esélyes bekerülni? Persze nyelvtudással...
2010. okt. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb ismerősőm németországba és angliába úgy jutott ki hogy gyerekekre vigyázott pl egy évig.Aztán közben talált munkát és kint maradt.De van olyan is aki kiment a spórolt pénzével kifizette a lakbért két hónapra plusz volt ételre is valamennyi is kint maradt.Azóta van egy szép kislánya.
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

www.euwork.hu !


Inkább ne velük!


Írd be a Google keresőbe a nevüket,és meg tudod hogy miért ne...


Ha ilyen sok nyelven beszélsz munkaközvetítők nélkül is találsz kint munkát magadnak!:-)

2010. okt. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem meg nem nyelvfüggő, mert nem azzal van a gond, hogy nem tudok megbeszélni valamit x nyelven, hanem, azzal, hogy nincs olyan személy!, akivel ezt meg tudnám tenni.


Ezért érdekeltek oldalak, vagy bármilyen ötletek, hogy lehet elindulni. Az nálam nem működik, hogy belevágok a semmibe és kimegyek úgy, hogy nincs munkám, nincs szállásom hosszú távon. Előre szeretném lefixálni.

2010. okt. 24. 23:22
 9/12 anonim válasza:
Az EUwork jó...akinek piszkos a munka vagy Győri csalo céggel volt kapcsolata csak az beszél rosszat róluk. 4 hónapja vagyok Skóciába pincérnő, velük jöttem ki, van olyan aki 2 éve van itt magyar lány, már recepciós, aki meg 4 éve van kinn srác az meg manager.
2010. okt. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Mit szeretnél kint dolgozni?

Melyik országban?


Ha aláírsz egy hivatalos korrekt szerződést hajlandó vagy fizetni a közvetítésért 60-80ezret?


nem közvetítő vagyok,de ismerek korrekt közvetítőket.:-)

2010. okt. 25. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!