Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 326 ezerből hogy...

Bruttó 326 ezerből hogy kellene megélni ?

Figyelt kérdés
32/F, egy egyetemen vagyok tanszéki ügyintéző, MSc-vel rendelkezem. És igen, a garantált bérminimumot kapjuk.

febr. 14. 21:44
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%
Úgy hogy nem költesz többet, mint 216790 forint.
febr. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
87%
Megnéztem most pár ilyen hirdetést, több egyetem is hirdet ilyen munkakört, tippre ez egy betanított titkárnői munkakör, el is találtam a leírások alapján. Mindenhol max érettségi az elvárás, nyelvtudást nem kérnek sehol, skillnek elég egy sima word/excel, meg legyél nagykorú. Most egy ilyen bárki által elvégezhető lófütty munkáért mégis mennyi fizut kellene adni? Egy sima eladói vagy pultos állásnál is komolyabb elvárások vannak. Minek ültél évekig az egyetemen meg minek a diploma, csak feleslegesen pazaroltad az időt, ha komolyan itt tartasz 32 éves felnőtt férfi létedre, bakker a 17 éves fiam nyári diákmelón (érettségi előtt, tehát 8 általánossal) többet keresett.
febr. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%
Valószínű kamu a kérdés és hergelni akar.
febr. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Szomorú hogy azt gondolod, hogy ez kamu. Ez abszolút a valóság közszférában elég sok munkakörben.
febr. 15. 12:43
 15/25 anonim ***** válasza:
72%
De az meg nem a valóság, hogy egy férfi azért diplomázik le, hogy utána minimálbérért titkárnénit játsszon a közszférában egy olyan munkakörben, amihez elég átcsusszanni az érettségin. Nem szívesen sütöm el az uncsi "poént" de ettől még egy mekis krumpisütő állás is jobb.
febr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
71%
Lepontozgatás helyett talán nem ártana egy kis életképesség, meg gondolkodás, lúzerkém. Az egyetemek nem zsákfalukban vannak, nyilván városban vagy annak a közelében laksz, egy pillanat alatt találhatnál állást diplomával, ahol többet kapsz, mint a minimálbér, meg értelmesebb a munka is.
febr. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
69%
Jah, eleg meretes csicskanak kell lenni ahhoz, hogy valaki eveket pazaroljon el az eletebol egy MSc-re, hogy aztan kozszferaban dolgozzon szarert-hugyert.
febr. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
77%
Közszférában is jól lehet keresni, csak nem titkárnőként meg ügyintézőként....ezekre a melókra mindig vagy 20000 jelentkező, érthető hogy keveset fizetnek.
febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Gondolom pont ezért vettek fel engem, mert mindig van bőven a jelentkezők között diplomával rendelkező ember is. (Meg persze mert ide jártam egyetemre, és már ismertem a tanszéken néhány embert).
febr. 15. 14:48
 20/25 anonim ***** válasza:
10%
Rohadt büszke lehetsz rá, hogy diplomás férfi létedre téged vettek fel egy semmilyen képesítést nem igénylő minimálbéres munkára, ez aztán a szellemi kihívás. Nyomorogj továbbra is akkor a minimálbérből, ha ennyi az életcélod és ezért tanultál ennyit, csak akkor mit jössz ide picsogni, ha változtatni nem is akarsz.
febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!