Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bruttó 326 ezerből hogy...

Bruttó 326 ezerből hogy kellene megélni ?

Figyelt kérdés
32/F, egy egyetemen vagyok tanszéki ügyintéző, MSc-vel rendelkezem. És igen, a garantált bérminimumot kapjuk.

febr. 14. 21:44
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
35%
Úgy hogy zsa kifele külföldre a gyávamagyarok meg senyvedjenek csak tovább amíg nem képesek kiállni magukért és a családjaikért! Ezek beérik a közmunkás bérrel meg a minimálbérrel,a paprikás krumplit meg már hitelből főzik heti egyszer,mer másra nem telik nekik.
febr. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
29%
Tökéletesen megértem a kérdező elkeseredését! Én 50 évesen 17 é ibm-es gyakorlattal vagyok ebben a helyzetben. Csak vidéki iskolában, nyugat magyarországi megyeszékhelyen vagyok iskolában rendszergazda..
febr. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
0%
Ismerve a nyugat magyarországi álláshelyzetet, a nem állami, versenypiaci munkahelyek vagy csak kivételes szerencsével és/vagy megfelelökapcsolatokkal pályázhatók sikeresen.
febr. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
33%
Na, megjöttek a lúzerek, akik a saját nyomorukból vonják le a messzemenő következtetéseiket.
febr. 17. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Gusztustalan és buta kommentek vannak. A fizetése a garantált bér, amihez szakképesítést várnak el. Az államot kéne szidni, nem őt!

Nekem is nehezen indult az életem és ennél jobban én sem értem révbe. A különbség az, hogy - korábbi váratlan kiadás ellenére - jól érzem magamat.


Egy biztos: túlárazott albérletben nem lehet megélni és lakást venni nem lehet ebből.


35/F

febr. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!