Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kerestek munkát?

Hogy kerestek munkát?

Figyelt kérdés

Egy interjún megkérdezték tőlem, hogy azon a helyen kívül, ahol interjún voltam, még hova jelentkeztem. És megkérdezték, hogy XY helyre miért nem jelentkeztem? Mert oda nem volt felvétel? Mert szerintük akkor is jelentkezni kell, ha nem keresnek embert. Ezzel nincs gondom. Azzal van, hogy nem nagyon tudom milyen cégek vannak itt a városban. Megyeszékhelyen lakom, szóval sok cég van, de honnan tudom meg, hogy mik ezek a cégek?


Kerestetek már így munkát?



febr. 15. 11:32
 1/5 anonim ***** válasza:
29%
Még csak a kérdést se értem. Ez ilyen abszolút képesítés nélküli emberekről szól, akiknek a munka bármilyen kulimunkát jelent...?
febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hú ez már nagyon komoly redflag munkahelynél mikor ilyeneket kérdeznek az interjún.


Mi közük, hozzá hogy hova jelentkeztél még, meg hogy xy helyre miért nem, meg még ki is oktatnak hogy hogy keress munkát. Hát ez komolyan para.


Normálisak ezek? Ilyen interjúztatót/főnököt/hr-est élből kéne kirúgni.

febr. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Melyik város?
febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az agyam eldobom komolyan, minek kérdez ilyen baromságokat az interjúztató?
febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

@15:49


Pedig tényleg rengeteg ilyen tökfilkó van munkahelyeken pozícióban.


A leendő főnököm arról kezdett el magyarázni hogy bizonytalan velem kapcsolatban, mert talán a külsőm(???) emlékezteti egy régi beosztottjára akivel nagyon rossz tapasztalata volt. Akkor a HR vezető szólt rá hogy ezt a gondolatmenetet talán engedje is el, mert nagyon nem professzionális.

febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!