Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok már úgy ,hogy még...

Voltatok már úgy ,hogy még próbaidő alatt másik munkát kerestetek és váltottatok is?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! Elvállaltam egy munkát. Sajnos muszáj volt, mert nincs más lehetőségem jelenleg. Szerencsére elvileg próbaidős leszek ,és most is folyamatosan jelentkezem állásokra. Ha esetleg valamelyikre felvennének,egyből otthagynám ezt. Szerintetek ez mennyire gáz? Volt valaki hasonló cipőben ? Sajnos nagyon kell a pénz,így hiába tudom ,hogy nem akarok ott maradni hosszútávon ,muszáj volt ezt elvállalnom.

2023. szept. 10. 21:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2023. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Volt igen. A próbaidő pont erre való.
2023. szept. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Viszont sok kolléga felmondott már 1-2 hét után, elég gyakori.

2023. szept. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen volt. 2 hét után léptem ahogy hívtak.
2023. szept. 11. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is próbaidőn vagyok, és folyamatosan nézem az új helyeket.
2023. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


5.Akkor te hasonló szituációban vagy mint én :)

2023. szept. 11. 16:31
 7/7 anonim ***** válasza:

A próbaidő alatt sok minden kiderül. Pl.. a cég mennyire tartja be az adott szavát, vagy hogy milyenek a kollégák illetve fönökök?!

Én eddig nem tapasztaltam túl sok jót.

2023. szept. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!