Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy wolt futár...

Mennyit keres egy wolt futár Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok, fontolgatom, hogy wolt futár leszek, az a kérdésem, hogy megéri Debrecenben Kocsival?

Hétköznap eleinte 5-6 órára gondoltam, úgy kb mennyit lehet keresni bruttóbsan? Köszönöm. Esetleg aki főállásban nyomja Debrecenben mennyit keres? Köszönöm!



febr. 15. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Kocsival szerintem nem nagyon éri meg. Rohadt nagy dugók vannak Debrecenben, főműsoridőben pedig egyenesen lehetetlen a közlekedés. A kocsi sokat fogyaszt, a parkolás problémás vele, az amortizációs költsége magas. Robogóval már sokkal jobban megéri, de az igazi hasznot bringával tudod teljesíteni, főleg ha elég gyors vagy, ráadásul bringázni egészséges is.
febr. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
2 A debreceni bringautak allapotat es mennyiseget tekintve, az sem lehet egy leanyalom csucsidoben, gyalogosok es autosok kozott...
febr. 16. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
3# Csúcsidőben sokkal jobb a bringa mint az autó, a lámpáknál mindig találkozok azokkal az autósokkal akik megelőztek, hiába gyorsabb egy autó, ha csak a sokadik lámpán tudnak vele átjutni. A bringautak tényleg nagyon tróger állapotúak, egyáltalán nem tartják karban, ráadsul nagyon rossz a vonalvezetésük, sok esetben érdemesebb a kerékpárúttal párhuzamos mellékutcákban bringázni, ahol meg nincs is bringaút a közelben ott is van valamilyen átvágási lehetőség mellékutcában. Szóval szerintem az autós közlekedésnél jobb a bringa Debrecenben, persze észnél kell lenni.
febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Kis túlzással a fél város Woltozik Debrecenben (főleg arabok, feketék), egyszerűen nem jut elég cím a futároknak miatta, én már el is engedtem ezt a történetet a Wolttal.
febr. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
82%
5# ezek nem diákok, hanem migránsok, túl telítették a piacot, magyar már alig futárkodik, mert zsebpénznek sem elég ami összejön. A migránsoknak meg így is megéri, mivel jóval többet keresnek mint afrikában, bangladesben, akárhol ahonnan jöttek. Köszönjük Viktor!
febr. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!