Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Menjek egyetemre pénzügy és...

Menjek egyetemre pénzügy és számvitel szakra, majd csináljam meg a Mérlegképes könyvelőt, vagy inkább húzzak el külföldre?

Figyelt kérdés

febr. 15. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És külföldön mit csinálnál? Pontosan mit jelent az, hogy “külföldre”?
febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj pénzügy számvitelt, azzal rengeteg jó lehetőséged lesz. Már én is bánom, hogy nem azt végeztem.

10 éve mondta az egyetemi tanárom, hogy az órán ülő, könyvelő szakos hallgatóknak már nem lesz nyugdíjig tartó állásuk, sőt.. Örüljenek, ha 40 éves korukig lesz munkájuk, utána kepezhetik at magukat. Ebbol kiindulva elegge meg van pecsetelve a sorsuk, jobb tobb labon allni.

Kulfoldon mit akarsz csinalni egy erettsegivel? Persze, jobban keresnek meg a mosogatok is, mint itt egyes dolgozok, de ez nem lehet eletcel. Persze ha arra gondolsz, hogy tanulni mesz ki, az nem rossz otlet.

febr. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, betanított munkára gondoltam nyilván
febr. 16. 06:00
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Külföldön minimálbér, avagy inkább versenyképes szakmát tanulni, amivel a jövőben exponenciálisan nőhet a fizetés? Nekem utóbbi szimpatikusabb, hiszen előbbi könnyen pótolható, sose lesz megfizette külföldön sem, csak jobb, mint itthon.
febr. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi érdekel? Miért csak a pénzügy számvitel az opció?
febr. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!