Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyagi gondokkal mihez kezdjek?

Anyagi gondokkal mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Nem találok munkát, nincs pénzem és albérletben lakom.

Anya nem tud segíteni mert falunk lakik és nyugdíjas.

Olyan cikinek érzem, hiszen már 30 vagyok de nem, hogy megtakarításom lenne

hanem még a lakást sem tudom miből fizetni.

A korábbi munkahelyemen teljesen kihasználtak és 8 óra helyett 9 órát kellett dolgoznom a fizetésem pedig n. 280.000 volt.



febr. 18. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
64%
Amihez csak akarsz, ez egy szabad ország.
febr. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
80%

Hát, ilyenkor mint a mozdony, előre, az van. Ne engedd a kétségbeesést eluralkodni, arra ott az esti sírás! Felajánlod erőidet, akár végletesen előnytelen kondíciókkal is, mert melóból sokkal könnyebb a jobban fizető melókat megtalálni, nyilván bölcsen eltitkolva, hogy tényleg keveset fizetnek, és nem csak a bérigényed magas. :)

Igazi tudathasadásos dolog, is tényleg az egyik legnagyobb teher a teljes létbizonytalanság, főleg hogy a legjobb, amit tehetsz, hogy tudomást se veszel róla, míg mész előre. Kiégve is, hitehagyottan is mint aki kiegyensúlyozott és bizakodással teli. Fake it till you make it üzemmód, ha úgy tetszik. Az egyetlen esélyed nyitott szemmel járni, minden lehetőségbe belekapaszkodni most, miközben azért nem a legalacsonyabb lovon csóválgatod a fejed, és te vagy a jó fej, ha igent mondasz... Végtelenül hülyén hangzik ez, nagyon jól tudom én is, túl sokat alkalmaztam már ahhoz, hogy azt hihessem, hogy könnyebb lesz valaha is.

febr. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 2-es válaszadó, kicsit jobb kedvem lett.
febr. 18. 13:55
 4/16 anonim ***** válasza:
12%
Sokra mész vele, LoL :D
febr. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kívánom te is legyél hasonló cipőben és megtudod LoL :D
febr. 18. 14:16
 6/16 anonim ***** válasza:
12%
Nem leszek, nem kell aggódnod. :)
febr. 18. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Olcsóbb albérlet, vagy hazaköltözés nem opció?
febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Ha be voltál jelentve, és van elég napod akkor jár a munkanélküli 3 hónapig. Főbérlővel meg kell beszélni a helyzetet és halasztást kérni vagy felmondani és hazaköltözni anyudhoz.


Jelentkezni minden helyre ahova ami csak szembejön válogatás nélkül.

febr. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
febr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Mindenféle irreleváns baromságot leírtál csak a lényeget nem: mi a végzettséged, milyen szaktudással / technikai skillekkel és tapasztalattal rendelkezel?
febr. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!