Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyi lehet a...

Szerintetek mennyi lehet a reális fizetési igény?

Figyelt kérdés
2017 óta dolgozom bankban, egy évig hitelbírálattal foglalkoztam, utána a következő években hitelezési back office területen voltam, másfél éve pedig treasury területre váltottam (szintén back office). Időközben csináltam egy gazdasági alapdiplomát, középszinten beszélek angolul, bár ez a munkához elvileg nem elvárás. Megkeresett egy másik bank a héten, hogy professionon látták az önéletrajzom és lenne náluk egy nyitott pozíció, érdekelhet-e. Mondom, miért ne, be is hívtak interjúra jövő hétre, de nem tudom, mennyi lehetne a megfelelő fizetési igény, mert azon a területen (kontrolling) nincs tapasztalatom.
febr. 18. 16:09
 1/10 anonim válasza:
14%
Érettségit igénylő, betanított, titkárnő szintű munka. Nettó 200-220 körül reális.
febr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az álláshirdetésben azt írják, hogy kell hozzá diploma.
febr. 18. 16:21
 3/10 anonim válasza:
16%
Én olyan nettó 250 ezret mondanék alsóhangon, de inkább a 300 ezerhez közel...
febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, ha annyit adnak, akkor inkább maradok a jelenlegi helyemen. :D
febr. 18. 16:22
 5/10 anonim válasza:
18%
4: Nettó 300 ezer.
febr. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Nettó 450-500e körül reális.
febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nettò 500 simàn, de inkàbb több.
febr. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az a lényeges, hogy most mennyit keresel és mennyire vagy alapból elégedett a munkáddal, a körülményekkel, az előre lépési lehetőségekkel stb.

Ha az utóbbiak nincsenek meg, a pénz viszont okés, akkor érdemes lehet átmenni ugyannyiért. Ha minden feltétlen megvan a mostani munkahelyeden akkor csak jóval több pénzért / sokkal gyorsabb előrelépési lehetőségek miatt lenne érdemes váltani.

Ja meg hát az is kérdéses, most hol dolgozol, melyik városban és az új munkahely hol lenne.

Csomó tényező befolyásolja a dolgot.

febr. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Budapesten dolgozom, az új hely szintén itt lenne. A jelenlegi munkahelyem alapvetően nem rossz, de szarul keresek és szívesen tanulnék valami újat is.
febr. 19. 20:41
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor kérj a mostani fizetésednél annyival többet, amennyit te reálisnak érzel a tudásodhoz képest, és amennyiért szívesen dolgoznál más helyen. Maximum nemet mondanak, vagy alkudozni kezdenek.
febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!