Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számíthatok fizetésemelésre,...

Számíthatok fizetésemelésre, ha átvesznek gyakornokból főállásúba?

Figyelt kérdés

Kicsit több, mint fél éve dolgozom egy multinál gyakornokként, egyetemet elvégeztem közben szóval áprilistól fognak rendes szerződést ajánlani ha minden jól megy.

Milyen fizetésre számíthatok? Eddig 2100 nettó volt a munkabérem, amit a héten emeltek meg 2200-ra. A 3000 nettó nem teljesen elrugaszkodott, ugye?



febr. 21. 09:53
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Számíthatsz, de hogy mennyire, nem tudhatjuk, hiszen semmit sem írtál a munkádról, végzettségedről.
febr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Most abszolváltam, lediplomázni májusban fogok (Bsc).

Hivatalosan IT csapat alá tartozom, de ez véletlenül sem jelenti, hogy komoly IT tudás/végzettség kéne a pozícióhoz, inkább a cégen belüli kommunikációs csatornák kezelése a feladatom

febr. 21. 10:03
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
#10.03 Ha a munkádhoz igazából nincs szükség szaktudásra, akkor igazából nem indokolt az emelés. Keress olyan munkát, ahol van lehetőség a szakmai fejlődésre, úgy garantáltan emelkedni fog a fizetésed az évek során.
febr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
32%

,,Hivatalosan IT csapat alá tartozom"

De mi a pozíciód? Az hogy egy csapat alá tartozol még nem mond semmit.


Ha programozó vagy akkor kb meg fogják duplázni a béredet.

Ha nem akkor is fogsz kapni emelést de az függ a pozíciótól.


#4 ez így a legtöbb esetben nem igaz, diákmunkánál szinte mindig kevesebbet kapsz mint teljes állásban.

febr. 21. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
IT Communications gyakornok a pozíció
febr. 21. 10:30
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Meg az orszagot se sikerult megirni, hat nyilvan tok relevans valaszokat fogsz kapni egy magyar forumon amikor se a ceges policy-t, se a torvenyeket, semmit nem ismerunk...
febr. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Mivel forintban adtam meg a fizetést, gondolom nem árulok el nagy titkot, hogy Mo-ról beszélünk. Lassan amúgy a cég adószámát is be fogom írni ide, mert úgy tűnik ennyiből nem lehet általános következtetéseket levonni, vagy adott esetben más emberek tapasztalatait meghallgatni. Kezd kicsit felesleges kötözködés irányba elmenni ez az egész.
febr. 21. 11:40
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
2200 forint a fizetesed?!
febr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen, óránként. Ez havi 224 ezer nettó, heti 3 nappal számolva (ennyiben vagyok, mint gyakornok). 4 napot tudnak majd ajánlani nekem, ha átvesznek teljesre.
febr. 21. 12:12
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ hol dolgozol, ha dinnyelogós a cég akkor tuti nem.
febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!