Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mire tudnám fordítani a...

Mire tudnám fordítani a szabadnapjaimat? Van belőlük még 29+8 nap

Figyelt kérdés
Mielőtt bárki megkérdezi, Pragaban dolgozom. Itt az egyik benefit, hogy lehet venni évente +8 nap szabadnapot. Alapból 25 szabadnap van, nekem maradt 4 tavalyról, így összesen 37 napra tudnék szabadságot kivenni. A probléma a párommal van, aki egy ügyintézői munkakörben van de jelenkeg a szabadnapjaik nincsenek kifozetve. Szal ő úgy mehet szabadságra, ha nem kap pénzt. Na most ez nem a legjobb opcio. Viszont ha ő dolgozik, akkor én mit csináljak. Együtt így nem tudunk utazni sem. Ti mit ajánlotok?

febr. 22. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vedd ki az összes hátralevő pénteket annyiszor, hogy maradjon annyi napod, amennyit a párod is ki tud/akar venni.

Pl ha a párod 20 napot akarna kivenni egész évben, akkor 17 pénteket vegyél ki, és csinálj magadnak 4-5 hónapnyi 4 napos munkahetet, ahol a péntekeket arra használod, hogy pihensz, sportolsz, ügyintézel, játszol, sorozatozol, űzöd a hobbid, vagy épp keresel egyet.

febr. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok.

Ha pedig az a gond, hogy a párod csak fizetetlen szabira tud menni, akkor beszéljétek meg, hogy vegyen ki így is kb 2-3 hetet idén, és akkor a költségek jelentős részét álld te, ha neki ez komoly anyagi kiesés. Nem tudom, hogy közös kasszán vagytok-e, de az évközbeni pihenés, ha megengedhetitek magatoknak, elengedhetetlen ahhoz, hogy az ember ne csavarodjon be.

febr. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
52%
És nem tudod magad egyedül elfoglalni felnőtt ember létedre?
febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is az a kérdés merült fel, mint 3-asnak.


A többi szabad napjaidat fordítsd bátran önmagadra. Lehet jót is tenne.


Kismillió mindent lehet csinálni, főleg ha van bőven érdeklődési köröd, avagy pont azon elmélkedni, hogyan tedd színesebbé az életed, önmagad, önmagaddal való kapcsolatodat, ami alapon nagyon jót tesz a párkapcsolatnak is.


Hobbim a munkám, ám így se tudok betelni a 0-24 órákkal. Kevés az az idő számomra, mások meg pazarolják.


Elmélkedj akár pár szabi napon egy kényelmes relaxálás mellett.


A pihenés és minőségi énidő is fontos.


Túrázz,bicózz, pl hamarosan medvehagyma szezon, olvass, informálódj, kreálj.


Jómagam még barkácsolok és kárpitozok is nőként.


Próbálj ki kisebb-nagyobb dolgokat, ami belefér.

febr. 23. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Hébe-hóba otthon lenni pár napot, nem hiszem, hogy olyan vészes, mintha háztartásbeli lenne, 0ft jövedelemmel. Érdemes úgy alakítani, hogy hosszúhétvége legyen belőle és akkor lehet egy csomó, közös, jó programot csinálni.
febr. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!