Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek be fog szép...

Szerintetek be fog szép lassan szivárogni a home office a közigazgatásba?

Figyelt kérdés
Illetve hasonló juttatások, fizetések, mint ami a multiknál megtalálható. Hiszen így talán tudna az a szféra is megfelelő munkaerőt találni.

febr. 23. 12:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem. Persze lesznek kivételek, de nem gondolom.
febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2 és miért, ki tudod fejteni?
febr. 23. 12:39
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Kizártnak tartom. A közszférára pláne jellemző a hierarchikus berendezkedés, ott még kevésbé engedik, hogy a dolgozók felügyelet nélkül dolgozzanak. Előbb fognak 10 alkalmatlan embert foglalkoztatni, akik hajlandók bejárni és tűrni a csicskáztatást, mint helyettük 5 alkalmasat, amelyik nem tűri.
febr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
4 most is "felügyelet" nélkül dolgozom
febr. 23. 12:51
 6/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem fogják ott ahol eddig se volt, vagy kényszermegoldás volt a covid alatt. Nálunk is most akarják bevezetni, hogy heti 1 helyett 2-3 nap kötelező bejárás legyen. Engem azok után hogy elfogadják a vármegyebérletet a BKK-n nem érdekel, mert eddig is csak spórolás miatt nem jártam be az agglomerációból, csak ha muszáj volt, de így most kifizettethetem velük a vármegyebérlet 86%-át és jó lesz mindenre.
febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 Lilluci27 ***** válasza:
0%
sajnos nem
febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
36%
Nem hiszem. Ott előbb érvényesül az egy lépést előre, kettőt hátra elv.
febr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

A közigazgatásban nem hiszem hogy valaha is home office lesz. Szerintem nem is lehet minden munkát megcsinálni HOban.


Sokan még ma is igénylik a személyes ügyintézést ahelyett hogy az ügyfélkaput használnák.

febr. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
9 te miről beszélsz? Majd mindenki mindenkit az ölébe vesz?
febr. 23. 14:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!