Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha nem voltam még üzletvezető...

Ha nem voltam még üzletvezető de van betanítási program, ott megtanítanak mindenre?

Figyelt kérdés

Lenne egy lehetőség, de még sosem vezettem üzletet, csak néha besegítettem a korábbi munkahelyemen. Most egy egész üzletről lenne szó.

Megtanítanak minden olyan dologra ami fontos és szükséges az adott lánc üzletének vezetéséhez?


febr. 24. 15:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Egy főleg lábbeliket forgalmazó boltról van szó.
febr. 24. 15:07
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Megtanítanak minden olyan dologra ami fontos és szükséges az adott lánc üzletének vezetéséhez?"


Miért szerinted egy üzletvezetői betanítási program keretén belül mire fognak tanítani, arra hogy hogyan kell szívsebészeti leleteket elemezni vagy rakéta sugárhajtóműveket tervezni?

febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, eleve elvárják hogy rendelkezzek annyi tapasztalattal ami szükséges az üzletvezetéshez és csak pár apróságot tanítanak meg, vagy elég ha konyítok hozzá egy kicsit és kitartó vagyok, a többi tudást pedig ők biztosítják.
febr. 24. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
*sóhajt
febr. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert én eddig még csak olyan betanítási programos üzletvezetői pozit láttam, ahol alap volt és elvárt az üzletvezetői min.1-2 éves tapasztalat és csak a cég sajátosságaiba szólt a betanítás és nem nulláról az üzletvezetésbe vagy diplomás gyakornoki programban indult a nulláról pályakezdő diplomásoknak.
febr. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!