Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Üzletvezető/ Üzletvezető...

Üzletvezető/ Üzletvezető helyettesi munka mellett tudok egyetemre járni? (Esti)

Figyelt kérdés

Joreggelt, Sziasztok. 20-as évem közepén járok, és tanulok, mert többet szeretnek az élettől. Adódtak lehetőségek. Kérdésem az lenne, hogy mennyire lehet egy ilyen vezetői munkakörrel ezt a tanulást kombinálni?

A haverom boltvezeto és vinni akar magával, ő is tanul, de neki már csak pár hónap nekem meg éveim vannak hatra .

Tényleg csak olyan válaszoljon aki őszintén jó tanácsokkal el tud látni, ki tudja fejteni mit miért gondol, de a legjobb lenne ha olyan írna aki ilyen helyzetben van/volt és megtapasztalta.

Köszönöm szépen .



#Üzletvezető/helyettes, tanulás egyetem university, BMW730d 2004
2023. szept. 9. 07:36
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha tanulni szertnek akkor szerintetek az uzletvezetoi vagy az uzletvezeto helyettesi munka a jobb?
2023. szept. 9. 07:37
 2/7 A kérdező kommentje:
???
2023. szept. 9. 10:52
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen a suli beosztása.

Nekem heti 2 hétköznap este és szombaton kellett suliba járnom(főiskola).

Elég szr volt évekig csinálni, alig volt szabadidőm mert üres estéken tanultam.

Még egyszer neki nem állnék.


Helyedben helyettesi pozíciót pályáznám meg, úgy több energiád marad.

Mai napig azért nem lettem nagyfőnök mert az a munka nem ér véget munkaidővel.

Ami nagyon jól jött, hogy beleírattam munkaszerződésembe, hogy suliba és vizsgázni el kell engedniük.

Két évig nem volt jelentősége de jött egy felettes aki nem akart elengedni suliba és tudtam mire hivatkozni, hogy márpedig megyek.

Pár hónapig bírta a felettes, utána felmondott és aki utána jött azzal nem voltak gondok.


Párkapcsolatod ha van nagyon könnyen rámehet.

2023. szept. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a választ és a véleményt.

Én is az uzletvezeto helyettesi pozociót szeretném elfogadni a fent említett okok miatt. Heti 2x van sulim delután hétköznap. Őszintén remelem h le tudom csúsztatni az órákat. A munka pedig a jó referenciák miatt is kene.

2023. szept. 9. 11:38
 5/7 A kérdező kommentje:
????
2023. szept. 9. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
730-as BMW-re hajtasz vagy miért van a tagek között?
2023. szept. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kérlek a kérdésre koncentráljunk! Ez fontos nekem!

Azért, mert ilyen autóm van, és az autós topic aktívabb, hátha valaki emiatt látja és HASZNOS választ ad.

2023. szept. 10. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!