Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » "Unalmas" munkát keresek...

"Unalmas" munkát keresek (okok lejjebb). Tippek?

Figyelt kérdés

Részmunkaidős állást szeretnék, vagy olyan teljes munkaidőst, ahol munka közben van időm a saját dolgaimra. Nem lustaságból, általában becsülettel kidolgoztam a belemet mindenhol, de most a mellékprojektemre szeretnék koncentrálni (amiből lesz pénzem, de mondjuk 5-10 éves távlatban). Cserébe nyilván nem a fizetésen fogok pörögni, értem, hogy valamit valamiért.


Milyen munkaköröket lenne érdemes keresnem?


Jelenleg portás és adminisztrátor fronton nézelődök, de siralmas a felhozatal. Irodista végzettségem van, de nem ijedek meg a fizikai munkától sem. Épp kalandor korszakomat élem, úgyhogy bármit elvállalok, ami nem szív le agyilag :)


37/N


Köszi :)


febr. 24. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Hát szerintem 37 évesen nőként örülj, ha egyáltalán még felvesznek valahová... Sajnos ez van!
febr. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Szívesen átadom a helyem az irodában adminisztrátorként, ha lebeszéled a főnökömmel, hogy jössz helyettem és engem meg engedjen el azonnalival. 😄
febr. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
3%
Ha a kalandor korszakodat éled akkor menj el egy gyárba dolgozni és garantáltan rommá dugnak a férfi kollégák munka közben.
febr. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
25%
Minden államiszférás meló ilyen. Keres valami random aktatologató ügyintézői állást
febr. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Kalandor korszak, irodai végzettség xd

Még egy kicsit jobban írd körül, hogy semmihez nem értesz, semmit nem akarsz csinálni, de valaki fizessen ezért neked...

Egyébként menj el bármiféle állami szférás aktatologató állásra, ha éppen találsz és kész.

febr. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nincs ilyen hogy “irodista” végzettség, csak a proli trollok szerint - azaz kamukérdés, törölhető userestül, köszönjük a moderátorok munkáját.
febr. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%

Hogy érted, hogy portás és adminisztrátor munkákból siralmas a felhozatal? Diplomával és nyelvtudással nem bírok ezekből a munka körökből kitörni, csak ilyeneket találok, pedig komolyabb munkát szeretnék és többet dolgozni. :(

N29

febr. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%
Jó az iroda
márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!