Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik szakmát érdemes tanulni...

Melyik szakmát érdemes tanulni amivel könnyen el lehet helyezkedni?

Figyelt kérdés
Kettö között vacilálok, hegesztő vagy épületgépész technikus? Olyan kell ami jol fizet es pályakezdőt is várnak. Más szakmat is meghallgatok de azt figyelembe kell venni hogy tériszonyom van.

febr. 26. 12:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
onlyfans "modell"
febr. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem bármilyen kétkezi szakmával jól jársz, ugyanis nincs szakember. Egyéni vállalkozóként nagy pénzeket lehet akasztani, ehhez mondjuk kell még egy jó autó és hogy jól hirdesd magad(ismerősök,saját igényes weboldal és különböző portálok), +jó dolog ha tudsz idegen nyelvet(angol és németet), hiszen külföldön is nagy az igény az ilyen szakemberekre. Azért favorizálják az IT-t, mert nagy pénzeket lehet vele keresni, illetve az oldalt 50%-ban IT-sok nézik szerintem(nyílván nem a pékek meg a buszsofőrök fognak idejárkálni munkaidőben).Az IT pályakezdőként mostanában elég nehéz falat(sokkal nehezebb bekerülni mint pár éve, kevesebb juniort/pályakezdőt vesznek fel, tehát sokkal nagyobb a követelmény is). Egy informatikust aki készít nekem egy normális weboldalt pillanatok alatt találok az interneten, ezzel szemben egy normális festőt vagy burkolót lehetetlen találni.
márc. 4. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hat igen en is igy gondolom.
márc. 12. 12:32
 14/14 anonim ***** válasza:
Barmilyen fizikai munka jo lehet, amit kevesen hajlandoak elvegezni es ezert nagy hiany van beloluk. Emlitettek mar pl. festot, burkolot, de korrektul fizetnek mar egy buszsofornek vagy kukasnak is.
márc. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!