Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számítógépes munkát végzők:...

Számítógépes munkát végzők: nektek szimpatikus még a jelenben is egy ilyen hirdetés? (Iroda)

Figyelt kérdés

Szimpatikus a számotokra a jelenkor home office trendje mellett, ahol a hirdetésben is hangsúlyozzák az előnyök között, hogy náluk: "gyakori csapatépítő összejövetelek, céges programok, trendi iroda" van.


A számomra ez ma már komikus inkább. Vagy van olyan, aki bevonz, hogy addig ismeretlen emberekkel mehet sörözni, kirándulni, stb. Meg az, hogy milyen szép egy iroda?! :D


Van olyan, akinek ez még 2024-ben is tetszik, vagy akár előnyösebb egy olyan hirdetéssel szembern, ami full remote/home office, vagy csak bizonyos esetben követeli meg a személyes bejárást?



febr. 28. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Linkeld be a hirdetest.
febr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem mindenki otthonról dolgozik, és nekik jobb egy "trendi" iroda, mint egy nem trendi. Nem értem, számodra miért probléma az iroda helyzete, ha úgyis csak otthonról akarsz dolgozni.
febr. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%

Én 4 éve itthonról dolgozok. Soha többé nem akarok visszamenni irodába. Sosem voltam az a típus, aki szeret a kollégákkal smúzolni, csapatépítő meg így is van évi kétszer, külföldön, az nekem bőven elég.


Számomra amúgy a hibrid a leginkább értelmezhetetlen dolog. Vagy legyen homeoffice, vagy kelljen bejárni, de ez, hogy heti 2-3 nap menj be, na ez a legnagyobb hülyeség, ami a világon van.

febr. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 20 éves korom óta dolgozom a szakterületemen. Első munkahelyemen nem volt iroda konkrétan. A második helyen volt, de alig mentem be, mert a csapatom külföldön volt.

Nekem nem szimpatikus már a full remote. Tetszik ez, ahol most vagyok, hogy egy napot bemegyek, egyébként meg rugalmasak (pl bármelyik irodába mehetek, a homeoffice-t is beoszthatom), sőt, nagyon figyelnek a mentális állapotunkra. Nekem kell, hogy legyen iroda, de az is, hogy korlátlan, vagy szinte korlátlan HO legyen. Nagyon tetszik a mostani cég irodája, de ennyivel nem lehet megfogni sem megtartani, sokadlagos szempont.

febr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
11%
uncsi, csilliószor kiírtad már, jelentettem
febr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, de nem is ezért megyek oda, hanem a fizetés miatt. Csapatépítőn ha munkaidőben van, akkor örömmel elücsörgöm, munkaidőn kívül pedig nem kötelezhet rá.
febr. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen óriási istenadta tehetség mint én vagyok be sem adja az önéletrajzát, csak és kizárólag teljes home office.
febr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
33%
Ez még régen is redflag volt. Csak a hülye HR-es picsákat érdeklik ezek a csapatépítő szarságok.
márc. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!