Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik állást preferálnátok a...

Melyik állást preferálnátok a kettő közül?

Figyelt kérdés

Első: üzletvezető cipőket forgalmazó boltban. Heti min 40, max 60 óra, amiből lehet nem egy napi 12 órázás is, ha úgy adódik. Felelősség van bőven, habár pár hónapos betanítási program is. Fizu bruttó 800 felett némivel, akár 40 akár 60 óra van egy héten.


Második: egy ismert német diszkontláncban eladó/pénztáros. Heti alap 40 óra, sok robotolás, de kevesebb felelősség, viszont itt is oda kell tegye magát az ember. A fizu 300 nettó felett kicsivel.


Érvek/ellenérvek?


febr. 28. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elég jelentős a fizu különbség a kettő között, bár a heti 60 óra baromi sok. Attól is függ, hány éves vagy. Huszonévesen még vállalható, 40 körül már nincs annyi energiája az embernek.


Al Bundy az elsőt választaná. :D

febr. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

Én nem ijedek meg a felelősségtől, szóval én egyértelműen az üzletvezetői pozira mennék.


Mondjuk, ha egy nő lennék, aki családalapításra készül, akkor inkább a másik, ami kevesebb stresszel jár.

febr. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

35f vagyok.

A heti 60 óra szélsőséges esetben lehetséges, amikor annyira nincs ember hogy muszáj bent lenni és ellátni a feladatokat. Ennél több viszont semmiképp sem lehet.

Az üzletvezetőnek azért a legváratlanabb időpontokban is elérhetőnek kell lennie ha helyzet van és be kell menni. Nincs kecmec. Ez az utóbbira sokkal kevésbé igaz.

febr. 28. 12:43
 4/6 anonim ***** válasza:
2.
febr. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
1. A fejlődési lehetőség miatt, illetve fiatal vagyok, egyelőre nem okoz gondot a több munkavégzés.
febr. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az első inkább,ha nem jön be Aldihoz átmehetsz később is.
febr. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!