Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért akarja minden pénzes...

Miért akarja minden pénzes ember, hogy én is az legyek?

Figyelt kérdés

Mást nem látni, hogy ezt csináld azt csináld, így csináld utánam, vedd meg a könyvem, fizess nekem valamennyit aztán megmondom.


Nincs elég pénz nekik abból amit csinálnak? Miért akarnak még minket is lehúzni?

Ha működne mindegyik sztori, akkor már rég mindenki anyagilag független lenne.


febr. 28. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
35%
febr. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
#1 Ebben mi lenne a piramis- vagy pilótajáték? Nem szükséges senkit beszerveznie az ügyfélnek, nem kell értékesítenie semmit. Szerintem nem kell ezt túlkomplikálni. Ez egy egyszerű szolgáltatás vagy termékértékesítés. A kérdés az, hogy milyen minőségű a termék vagy a szolgáltatás. Sokan úgy gondolják, hogy értenek valamihez (ami akár igaz is lehet), és szeretnének minél több módon profitálni belőle. Ha vannak akik vevők a tudásukra vagy a tapasztalataikra, miért ne profitálhatnának belőle. A kérdés az, hogy mit kapsz a pénzedért.
febr. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, hogy senki nem akarja ezek közül a "pénzes emberek" közül, hogy te is az legyél. Ők csak azt akarják, hogy megvedd a sz@r kurzusaikat, ahol elböfögnek 1-2 közhelyet amivel az Ő vagyonukat gyarapítod.


Nyilván marketingbe nem írhatja le, hogy: "vedd meg a kurzusomat, hadd legyek gazdag" mert senki nem venné meg. Így 1-2 hülye elhiszi, hogy elmondják a Szent Grál titkát a prémium videóikban, holott vagy csak nagyon általános közhelyeket böfögnek el, vagy olyan módszert ami abszolút nem műkódik.

febr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen terméket vagy szolgáltatást akarnak eladni. Nyilvánvalóan fenntartásokkal kell ezeket kezelni, ugyanúgy ahogy egy mosószer vagy ránctalanítókrém reklámot is. Van amelyik jó, és van amelyik egy rakás kaka. Másrészt a fogyasztón is múlik hogy mit hoz ki az ilyesmiből. Sokan a tuti receptet várják és csalódnak, mások meg levonják a számukra hasznos tanulságokat. Én például számos netes okatatóanyagra fizettem már elő jelképes összegekért, és voltak köztük számomra nagyon hasznosak. Volt olyan, hogy egy konkrét dolgot a tudományoskodó egyetemi tankönyvből képtelen voltam megérteni, és más akinek sikerült, elmagyarázta közérthetően, szájbarágósan a videójában.
febr. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"vedd meg a könyvem, fizess nekem valamennyit aztán megmondom"

ezek nem pénzes emberek.:)

Ebből van bevételük.

Nyilván lehet, hogy van mellette 2 vagy 5 lakásuk, amit kiadnak, de még ez a vállalkozásuk is van, az oktatás.

febr. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
14%
Nem akarja, tolem ehen is dogolhetsz
febr. 29. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nem akarja, csak át akarnak verni, hogy azt a keveset is elvegyék tőled, amid van.
febr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb ilyen arc egyértelműen kígyóolajat árul. A legszebb példa talán a dollármillárdos mínuszban levő, hivatásos parazita Kiyosaki, akiért máig rajongnak a havi 100 ezer forintot "befektető" kisfiúk.
febr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Senki nem akarja, hogy legyen pénzed, több marad nekünk.
márc. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!