Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoznátok egy ilyen nem...

Dolgoznátok egy ilyen nem beszámítható munkahelyen?

Figyelt kérdés

Dohányboltba adtam le jelentkezést,viszont kiderült,hogy nem csak egy helyre kellene járnom,mert egy dohány+lottózóba is.Az állando munkahelyem a sima dohánybolt lenne,de ha valaki szabadságra megy vagy lebetegszik +ba a lottózóba is kéne mennem.

A képzést munka közben kéne elvégeznem,ami azt mondják nem könnyű(terminál kezelői)

Eleve stresszel,hogy annyi mindenre kell figyelnem.

Nem dolgoztam még dohányboltban,és nem is cigizek sokmindent meg kell ehhez tanulnom.

A munkatársak nem voltak a legsegítőkészebbek,és az előző lány aki elmegy azt mondta,hogy meneküljek.5 boltjuk van nekik,és elvileg ő hol itt és hol ott volt,valamikor heti 7 napot.Plusz ha elvégzem a képzést ki tudja mikor kell beugranom a lottózóba ,addigra simán elfelejtettem,ha pl három hónap múlva hívnak be,mert mondjuk valaki éppen akkor megy szabadságra.

Volt egy előző lány,annak nem is sikerült ez a vizsga.

Holnap választ kell adnom,mert szerződést akarnak kötni velem.

Őszinte leszek,nem szorulok rá még durván a munkára,viszont nagyon nehezen találok mostanság állást de félek,hogy kihasználnának.

Nem mellesleg a késői végzés miatt benne van a pakliban,hogy nem érem el a buszomat,hiszen kintebb lakok.

Eddig megoldottam biciklivel,de az ismerősöm vissza kérte :D múltkor is.futottam a buszhoz,hogy elerjem.

Nem tudom hogy hogyan kéne döntenem.

Valami célravezető válasz?


febr. 29. 18:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Heti 7 napot biztos nem dolgoznék. Habar aztán azt is megcsinalhatod, hogy vállalod és ha tényleg sok a meló akkor 2 hét után felmondasz. Annyi bérrel is előrébb vagy. Vagy keresel folyamatosan mást mellette.
febr. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező.


Úgy írtad le az egészet, mint ha egy atomfizikáról lenne szó.

Mindent meglehet tanulni, csak hozzá állás kérdése. Elsőnek bizonyára sok lesz amit megkell tanulni, de biztosan menni fog. Az ide oda rohangálás, hogy több boltban is kell dolgoznod, az már kicsit húzós. Milyen távolságokat kell ehhez megtenni. Ha jól értelmezzem, akkor a Trafiknak nagyobb szüksége van rád, mint neked rájuk. Ha nem olyan sürgős a munka, akkor várjál és keressél jobbat.

Sok sikert!

febr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kizárt! Találsz te ennél jobbat is.
márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek.Valamilyen szinten kell a pénz.Kaja,meg a lakhatás nem probléma,de ezen kívül mindent én fizettem magamnak 15 éves korom óta.Tudom hogy találok jobbat,de mikor?van még félre tett pénzem ami egy ideig elég.

A munkakörrel nincs baj,csak eza. Kiszámíthatatlanság zavar,hogy ki tudja mikor kell ugranom.

És nem elég csak a lottó vizsgára közben készülnöm,minden más új,és elvárják 2 nap probanap után hogy menjen.

Nem akarom magam ilyen szinten leterhelni,nem tudom mi lenne a megoldás.

Ma kell bemennem aláírni a szerződést,addig jó lenne valamit kitalálni

Köszönöm az eddigi válaszokat.

márc. 1. 06:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!