Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgozzak? Kitől kérhetek...

Mit dolgozzak? Kitől kérhetek szakszerű tanácsot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Biomérnökként végeztem 10 éve, de nyugodtan mondhatom, hogy sosem sikerült a szakmámhoz igazodó munkakörben elhelyezkednem, egy kétéves periódust leszámítva - bár ott ha egész nap végeznem kellett másfél órányi érdemi tevékenységet, akkor sokat mondok. Vagyis nem sok tapasztalattal gazdagodtam.


A szó szoros értelmében biomérnökként 2 hónapig sikerült elhelyezkednem valahol, de mivel nem volt gyakorlati jártasságom, úgy döntöttek, eleget láttak. Ezt követően egyik agyament (szintén alibi jelenlétet igénylő) aktatologatásból estem a másikba, és sajnos otthoni munkavégzés lehetőségéről a legutóbbi munkahelyen szó sem lehetett.


Most ikreimmel vagyok GyES-en 4. éve (esetükben ez 6 évig vehető igénybe), és mivel sorra találják meg őket a gyerekbetegségek, esélyem nincs elhelyezkedni egy épkézláb munkakörben, legalábbis még nem találtam olyat. Természetesen otthon végezhető munkaköröket is szép számmal megpályáztam, de mindenhonnan úgy jeleznek vissza, ahogy mostanság szokás...


Ha voltatok esetleg hasonló helyzetben vagy van ötletetek, kihez fordulhatnék tanácsért, kérlek, osszátok meg velem.



márc. 2. 14:38
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt hozzátenném, hogy nagymama vagy bármilyen rokon sajnos nem jöhet számításba. Egyik nagymama elhunyt, a másik nagyon messze lakik. Barátnők, illetve más egyéb hozzátartozó szintén szétszórva ország-és világszerte.
márc. 2. 14:44
 2/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben tanulnék valami olyat, amit lehet majd home office-ban csinálni. Tehát bármi olyat, ami nem igényel személyes jelenlétet, pl. webdesign, stb.
márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!