Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztal mar alban peksegben?...

Dolgoztal mar alban peksegben? Milyen emberek az albanok?

Figyelt kérdés
Johet ide minden tudnivalo, tapasztalat, velemeny az alban enberekkel kapcsolatban. Koszi! :)

márc. 3. 15:02
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Az albán pékségek kb nem látnak albánt :)
márc. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk albán van a kiszolgáló pultban.Rendesnsk tünik
márc. 3. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
11%
Kérdezd meg a szerbeket.
márc. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Dolgozni nem, de nálunk van albán pékség. Néha sűrűn cserélődnek az eladók, néha valaki ott van több, mint egy évig. Amikor nem volt alkalmazott, az albánok (perfekt magyarul beszélő) voltak a kasszában. Kedvesek voltak.


Szerintem a többség nem a fizu, vagy az albánok miatt hagyja ott a melót, hanem a reggeli és délutáni csúcs miatt, amikor az utcán áll néha a sor.


Arra látok esélyt, hogy itt a fizu szürke és zsebbe megy egy része sajnos. De ez most abszolút, csak egy szubjektív sejtés, és lehet nem lesz így.

márc. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3: a kedves kis szerbek Trianon után többek között Koszovóból telepítették tele a Vajdaságot szerbekkel. Így szép lassan kisebbségbe kerültek Koszovó majd teljes részén. Megérdemlik.
márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyik közeli rokonom volt egy állás interjú szerűségen egy albán pékségben.

- a pékség vezetője (albán illető) be sem mutatkozott, úgy vázolta röviden a részleteket

- órabérként 1.200 Ft-ot mondott egy olyan kb 1,5-2 éve (de még arra sem tért ki, hogy ez bruttó vagy nettó)

Ezzel a lehetőséggel nem élt a rokonom, de őszintén meg is tudom érteni. Valahogy megértem ezek alapján, hogy nagy a fluktuáció, illetve nehezen találnak munkavállalót.

márc. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ott koszovóiak vannak.
márc. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7: teljesen mindegy. Nemzetiségileg albán.


Lehet vannak néprajzi eltérések az albániai albánokkal, de nem hiszem, hogy jelentős.


4-es válaszoló vagyok. Mióta írtam a válaszom, megint van új eladó. Így a kérdezőnek annyit tanácsolok, ha még nem döntött, hogy csak akkor menjen, ha nincs munkája éppen és hirtelen nincs jobb. Szerintem ne ettől várjon egy évekig tartó stabil munkahelyet. Persze lehet pozitív csalódás, de szerintem itt nem indokolt a túlzott optimizmus.

márc. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!