Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lidl 4 órás munkaidővel...

Lidl 4 órás munkaidővel kapcsolatban tapasztalat, mennyire ovibarát?

Figyelt kérdés

Kisfiam most kezdte az ovit, jelenleg még szabin vagyok a régi munkahelyemen, de nagyon gondolkozom, hogy jelentkeznék a Lidl-be 4 órában.

Jelenlegi munkahelyemen a 20 órás munkaidő 2 teljes munkanapot takar, kötelező hétvégével. Van itt valaki, aki a Lidl-be dolgozik, és tudna segíteni saját tapasztalattal? Sajnos az ismerettségi körömben senki. Érdekelne van e lehetőség arra pl, hogy fixen h-p 8-12ig menni, illetve érdekelne a fizetés is. Akár itt az oldalon privát üzenetben is örülnék a segítségnek, ha nyilvános kommentben nem szeretnétek válaszolni. Azért nem az üzletben kérdezem, mert az én munkahelyemen is mondanak mindig mindent amit a munkavállaló hallani akar, csak jöjjön. Dolgozói tapasztalat reálisabb szerintem

Köszönöm!



márc. 10. 09:05
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Azt majd ők mondják meg mikor kell menned.
márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Esélyesebb, hogy csúcsidöben kellessz oda. Ez délutánt jelent.
márc. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

A négyórás munkaidő az sohasem négyórás. Az lesz, hogy menned kell 8-10 órában heti pár napot.

Szar hely, szar munkahelyek. Soha a büdös életbe nem tudom megérteni, mi a f....k nem tudják ezeket több múszakra osztani délelőttös délutános stb. Régen ez működött ma miért nem?

Holott épkézláb ember használhatatlan 8-10 óra munka után, akkor a cégnek miért nem kifizetődő rövidebb munkaidő egésszéges dolgozókkal?

F...o.ó cégek.

márc. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Én nem kellettem nekik recepciósnak a 8 év ügyfélszolgálatos tapasztalatommal alap német, közép angollal, meg a tízféle végzettségemmel amelyből hét műszaki jellegű.

Nem kell oda tanult ember, rabszolga kell!


Egyébként külsős cégen keresztül melóztam már Aldiban és Lidl-ben is, meglepően sok közigazgatásból kihullot munkavállaló kollégával találkoztam.

A csúcs az volt amikor egy bűnügyi laboráns ült a kasszában aki dns vizsgálatokkal meg helyszíni bűnjelek azonosításával foglalkozott főállásban.


Szerintem ez is valami "NER" mutyi csak külföldről mozgatva, túl sok a véletlen.

Plusz iszonyatosan terpeszkedik helyezkedik mind a kettő "multi" amióta a Teskót, magára hagyta a Brit birodalom...

márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!