Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kereshetek így állást Magyaror...

Kereshetek így állást Magyarországon?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szlovkákiai vagyok, de pont Magyarország mellett lakom, és szeretnék állást keresni Budapesten. Mielőtt lakást bérelhetnék, szükségem volna állásra. De ugye nem vagyok magyar állampolgár. Lehetséges így egyáltalán állást találnom? Ugye nincs lakcímkártyám, stb, stb.


(Légyszi az ilyen "maradj Szlovákiában" kommenteket hanyagoljuk.)



márc. 10. 21:40
 1/5 A kérdező kommentje:
*szlovákiai
márc. 10. 21:40
 2/5 A kérdező kommentje:
Ilyenkor arra gondolok, hogy hogyan lehetne bejelentett állás, ha nem vagyok magyar állampolgár. Gondolom ez valamilyen tövénybe ütközne.
márc. 10. 21:41
 3/5 anonim ***** válasza:
15%

Persze.

Németországban szoktak ezen problémázni,hogy kell helyi lakcím meg helyi bankszámla.


Magyarországon úgy megy,hogy jelentkezel és kész.

márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
márc. 10. 21:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
3-as, azért hülyeségeket ne terjessz, az igaz, hogy jelentkezhet kintről, de ha kap egy szerződést, amit el is fogad, ugyanúgy kérni fogja a munkáltató a lakcímkártyát, tb kártyát stb-t....
márc. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!