Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ételfutárok! Ti ténylegesen...

Ételfutárok! Ti ténylegesen mennyit kerestek és havi mennyi órával?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én most lettem 30 éves, diplomás vagyok, de a diplomámmal csak közszférában tudnék elhelyezkedni és keveset keresnék… Azon a területen nem is dolgoztam csak pár hónapig, amiből a diplomámat szereztem még 23 évesen.


24 évesen már a versenyszféraban dolgoztam és mindent a nulláról kezdtem, nem is igazán járt semmi plusz azért mert diplomás vagyok. 4 év alatt műszakvezető lettem, már két éve vagyok az.


A fizetésemmel nem vagyok teljesen elégedett, s ahhoz hogy ennél is tovább másszak a szamárlétrán kellene egy új diploma amit levelezőn szereznék meg.


De nem vagyok benne biztos, hogy ezen a területen akarok maradni örökre, s úgy érzem hogy ez az utolsó esélyem váltani, valami olyat tanulni ami jobban érdekel…


Ha meg tudnék ugyanannyit keresni az új egyetem mellett futárként mint most, akkor talán nem is lenne kérdés hogy inkább elmegyek futárnak és valami olyat tanulok ami jobban érdekel.


Egyelőre direkt nem írom le, hogy most mennyit keresek, majd a válaszok után.


Előre is köszi!



márc. 10. 21:54
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és még annyi, hogy van egy elég drága trekkingem, évek óta azzal járok dolgozni napi 2*1 órát, plusz túrázni is azzal szoktam… Szóval futárként is bringával dolgoznék.
márc. 10. 21:55
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Futárként (wolt-foodora), ha átlag heti 40 órát dolgozol, kb. a minimálbérrel számolhatsz. Vállalkozóvá kell válnod.
márc. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Wolt futar,napi 20 ezret kap az ismerősöm. Tegnap mondta. Nem töri össze magát. Bp belváros.

25 ev alatt nem vonnak szja-t. Úgy tudom,hogy vállalkozó jogviszony. A diák jogviszonyban kedbezményes a vállalkozás . Ennek nézz utána.

márc. 11. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekem kb 170-180 oraval olyan netto 600, youtubeon vannak videok a temaban
márc. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%
Párom heti 40 órával, amit magának oszt be (ez nagy előny) kb. 280 ezret tud összeszedni, úgyhogy lehet rossz városban vagyunk...
márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Ha bírod a stresszt, pörgést akkor határ a csillagos ég.

Szépen ki lehet benne égni.

márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!