Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány munkahelyed volt eddig...

Hány munkahelyed volt eddig és hány éves vagy?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányulna hogy régebben 30-40-50 éve sokkal merevebb volt a munkahely váltás 1 max 2 munkahelyed lehetett.

Ma már sokkal „lágyult” ez a trend.(Több munkahelyed lehet nem kötelező 1 munkahelyen maradnod ha nem akarsz)

Nektek Hány munkahelyetek volt (és meddig maradtatok ott), mióta dolgoztok és hány évesek vagytok?

Erre lennék kíváncsi..

Válaszokat köszi:)



márc. 13. 09:29
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
#29 Lehet, hogy vannak olyan helyek, ahol jó a kollektíva és szívesen dolgozik az ember, de sajnos normális fizetésemelést az esetek többségében csak munkahelyváltással lehet elérni. Ha az ember nem ellensége a saját pénzének, akkor muszáj 3-4 évente váltani.
márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Igy van ahogy irjatok. Valtas nelkul kb. elmegy az ember mellett a piac. Csak az evi kotelezo fizuemles soha nem lesz, akkora, mint egy valtassal elerheto.
márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

"Szoval aki egy cégnél ücsörög ahol nem feltétlenül van előre neki pozícióban"

Itt nem volt már tovább. Én voltam a főkönyvelő (gazdasági vezető) és a bérekkel is mindenki meg volt elégedve. Szükségtelen lett volna váltani.

márc. 17. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 Senior Séf ***** válasza:
100%
4 munkahelyem volt. 65F nyugger.
márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

32, 31-es: nem minden a pénz. Én pontosan ilyen helyzetben vagyok, hogy egyszerűen nem érné meg váltanom, mert annyival nem kapnék többet sehol, mint amennyivel rosszabb lenne minden más körülmény.

Én úgy gondolom ,hogy váltani akkor éri csak meg egy jó helyről, ha tényleg SOKKAL jobb minden kritérium az új helyen vagy mondjuk többszöröse a fizetés.

márc. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 23 éve dolgozom, most a 8. munkahelyemen. Volt, ahol éveket töltöttem, mashol meg csak pár hónapot.
márc. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%

48 éves vagyok, az 5. munkahelyem.

1. helyen 4 évig maradtam, azért váltottam, mert kevés volt a fizetés, és a főnök is egy nagy bunkó volt.

2. helyről elmentem szülni, és nem vettek vissza. Itt 4 évig voltam.

3. hely határozott időre szólt, 2 évre, 6 év GYED után jól jött visszarázódni.

4. helyen 10 évig voltam

5. helyen most vagyok próbaidős, a pénz és a szakmai fejlődés motivált a váltásban, bár már kezdem bánni, mert úgy érzem, itt a sz..t is ki fogják taposni belőlem, lehet, hogy nem ér ennyit az egész.

márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

Jó ég, én is kérdeztem már ugyanezt talán tavaly.


Én elmúltam negyven, és volt már vagy 25 melóhelyem, a leghosszabb kb 7 évig.

Egészen 32 éves koromig én hagytam ott mindet, azután már vagy a cég ment csődbe, vagy küldtek.

Utóbbi két évben csak elküldenek.


Nem vagyok már olyan kis rugalmas, meg lelkes mint az elején, mert tudom mi mihez vezet, meg mire megy ki, meg hogy eddig sem a főállások vittek előre az életben.

Azokbl a fizetésekből máról holnapra lehet kb élni, miközben több műszaki szakmával, és még technikusi szintűvel is rendelkezem.


Minden "állás" csak egy 1-es sebesség a váltón. Bár az utóbbi időben inkább csak üresjárat, nemtuom ki hogy van vele, de nekem ez jött le így az emúlt 20-23 évben mióta javarészt állásokból éldegélek.


Életem csúcsa egyébként a napi többszáz ezer volt, kár hogy csak fél évig ment, de ezzel alapoztam meg a jövőmet!

Ha az nincs, szerintem már az utcán lennék vagy három műszakba hajtanék az albérletért.


Sokan az ugyanilyen léehetőségekre vadásznak és állnak lesben egész életükben, és ha az ember nem bekötött szemmel él, és meri magát odatenni, meg megjátszani, akkor összejöhet.

De ezt sehol nem tanítják, és el kell jutni érte a mélybe, hogy aztán legyen egy erő ami a feltörésre motivál!


Gstustalanul kihazsnálják egymást a társadalmi rétegek, és aki elhiszi a "rendszer", meg a társadalom jóságát és a törvényhozás igazságát, na az a legnagyobb balek!

Régen ezekmiat egyenesítették ki a parasztok a kaszát!

márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim válasza:
100%
27 vagyok, 9éve dolgozom, a 2.munkahelyemen vagyok 7.éve
márc. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 NTBS ***** válasza:
100%
38 éves. 4. Munkahely.
márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!