Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi volt eddig eleted legrossza...

Mi volt eddig eleted legrosszabb munkaja, munkahelye?

Figyelt kérdés
Sztorira lennek kivancsi hogy miert volt rossz.
2021. márc. 18. 01:31
 1/9 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Egy üzemi konyha volt. Eleve nem volt nekem való, de nagyon korán kellett kelni, mert messze volt, majd még 2-3 km-t sétálni a megállóból. Mindezt egy 12 órás műszak előtt. Hazafelé ugyanez.


Persze feketén alkalmaztak és szerettek pénzt levonni büntetésként, pedig már a borítékért sorbanállás is elég megalázó.


De az igazi probléma az emberekkel volt, a vezető a tipikus simlis, sértődős, "mi egy család vagyunk" kkv-s, a közvetlen kollégáim és főnökeim meg állandóan üvöltöztek mindenért. (Mentségükre, egyébként rendes emberek.)


És ekkoriban eleve eléggé meg voltam zuhanva lelkileg is.


----------


A jelenlegi munkahelyemet sokáig szerettem, de mégis ez vált életem legrosszabb munkahelyévé, mert összetört a szívem :)

2021. márc. 18. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dobozolás. A readers digest szarjait (értsd arany kocsikulcs, aranyérem kaparós sorsjegyhez, hajlítható villa, stb), teljesítménybérben. Lényegében szar munka volt szarért hugyért. 2 napig bírtam.
2021. márc. 18. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, volt még egy. Webfejlesztő címen vettek fel egy úgynevezett filmstúdióhoz. Mindenféle ótvar műsort gyártottak ilyen kerületi televízióknak (se, mivel azok se nagyon vették), állandóan bagóztak minden helyiségben. 2. Napomon kiderült hogy az egész egy műemléki épületben működött és aki csinálta, az volt az épület gondnoka, így használatba vette, még ott is lakott az egyik helyiségben. Akkor lett ez világos, mikor elkezdtek minde féle szart behordani az épületbe zsákokban,mivel valami jótékonysági gyüjtés volt önkormányzati szinten. Hívott más webfejlesztőket is, majd az egyikről mikor megtudta mennyit kér, elkezdte sértegetni az öltözködése és a testalkata miatt. A másodiknak én súgtam oda hogy inkább menjen amíg nem késő. Majd én sem mentem tőbbet. 3x voltam bent.
2021. márc. 18. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Még diákként dolgoztam egy gyárban, ahol a TV kávákat készítő cégnek szállítottunk be. Fém darabokra kellett szivacsot ragasztani, normában. Rajtam kívül senkinek nem volt érettségije.
2021. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Alkalmi munkába voltunk 4fős brigáddal épülő gyárat takarítani. 1 napot bírtunk, mindkét toitoi-ban csurig állt a szar, leülni se tudtunk, aki kint volt építésvezető szart a fejünkre, azt se tudták, hogy megyünk (közvetítőn keresztül voltunk), nagy meló is lett volna kevés pénzért. Munka után szóltunk a közvetítőnek, hogy ezt így nem vállaljuk, mert amikor rábólintottunk teljesen másként festették le az egész melót meg a körülményeket.
2021. márc. 18. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy magyar kkvnal dolgoztam ahol a munkavallalokat semmibe vettek. Tobbszor elmondtak hogy mind pótolhatok vagyunk, a vezetoseg kb semmihez se ertett, rossz szemmel neztek rad ha "csak" 8 orat dolgoztal, a hangulat pocsek volt, a termeket nem vasaroltak meg, osszeomlott a ceg azon agazata azota... 6 honapig bírtam, elso voltam az a 12 kollega kozott akikkel szinte egyszerre felmondtunk
2021. márc. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ausztria Tirol. Kemény 3 napot bírtam egy 4 csillagos szállodában. Kb 3 kilót le is adtam. Igazi gladiátor képző hely volt. Mindenre meg volt szabva mire hány perced van rohantam egész nap, folyt rólam a víz, a főnök fia nem volt hajlandó velem egy liftben utazni, mert én nem vagyok osztrák, egy igazi elbaszott családi szálloda volt. Senkinek nem kívánom azt a helyet, ki se fizették a ledolgozott három napom.
2021. márc. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1, Fősuli alatt dolgoztam Bpn Magyarország egyik legnagyobb TESCO-jában éjszakás műszakban. A felnőtt munkatársaim nagy része egyszerűen buggyan, végtelenül frusztrált volt. első nap egy idősebb nő hajtott végig, mert „mindjárt reggel 6, sietnie kell”, aztán fél órát beszélgetett. amikor a polcot „igazítottam le” (ahogy ők mondták), még a biztonsági őr is odajött kötözködni.

arra a kérdésre, hogy miért igazítsam le a polcokat, ha utána még pakolnom kell rá, a nagyeszű csoportvezető nem tudott válaszolni a 8 általánosával.


2, már diplomásként (amit nem említettem, közben derült ki) elmentem Dorogon rakodónak. 2 nagyon jellemző irodista nőtípus ült bent (feltételezem nyelvtudás és diploma nélkül). az egyik egy 50 éves 120 kg-os nagypofájú nő, a másik az tipikus szőke cicababa. a sofőr akivel voltam, végtelenül primitív, bunkó ember volt, ráadásul ott csaltak az adminisztrációval, ahol tudtak:

ha rendesen beírtak volna minden km-t és időpontot, vszínűleg a sofőrök egy részét el lehetett volna küldeni, mert kb. 12 autóval végezték 5-6 autó munkáját.

normális betanítás nem volt, sokszor veszélyes volt, amikor hatalmas palackokat kellett pakolni, a munka egy része meg totál elmebaj volt:


kisteherautóval átvinni dossziét (!) a 300 méterre lévő másik telephelyre, néztem, hogy ez most komoly, h x sofőr napi 8 órában ezt csinálja?


ja mivel zárkózott vagyok, és vissza is szóltam a bunkó sofőrnek, nem volt maradásom. kirúgni viszont nem mert a h_lyep_csa, ezért mikor hívogattam őket, h „kell-e mennem még, vagy kirúgtatok?”, akkor pár nap után az hazudta, értekezleten van, és smsben kirúgott :D

ja! a fizetés amúgy magalázóan alacsony volt, nem is értem, miért volt állandóan rakodóhiány.

2021. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 cukikutyus ***** válasza:

Volt pár negatív élményem.

Crystal Nails csomagoló és töltőüzem.Körömlakkok és egyéb műkörmös cuccok csomagolása,lepukkant környezetben,a hely színvonalához illő munkatársakkal,bunkó fiatal főnökkel.Öltözőszekrény ha marad,bepakolhatsz,ha nincs,akkor cipelheted a ruháidat haza nap mint nap.Ebédlőben a régieknek kijelölt helyük van,újaknak esèlyük sincs leülni.Ha kimész a dohányzóba enni,ott téglákon ülhetsz.

Nem tudom mostanság változott-e valamit a helyzet,de 5 éve ilyen állapotok uralkodtak.


Jk9 csomagolóüzem ,Budapest környéke.Szuper jó meló,jó fizetéssel,de egy gonosz kígyó főnökasszonnyal,aki kis alacsony,köpcös,nyugdíj előtt álló frusztrált banya.

Ha valaki magas,fiatal,és jól néz ki,annak annyi...addig üldözi,még ki nem üldözi.Ha nem megy,akkor egy mondvacsinált indokkal eltávolítja az útból.

A fagyi és a galamb elve működik-ha nem nyalsz,repülsz !

2021. márc. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!