Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány munkahelyed volt eddig...

Hány munkahelyed volt eddig és hány éves vagy?

Figyelt kérdés

A kérdésem arra irányulna hogy régebben 30-40-50 éve sokkal merevebb volt a munkahely váltás 1 max 2 munkahelyed lehetett.

Ma már sokkal „lágyult” ez a trend.(Több munkahelyed lehet nem kötelező 1 munkahelyen maradnod ha nem akarsz)

Nektek Hány munkahelyetek volt (és meddig maradtatok ott), mióta dolgoztok és hány évesek vagytok?

Erre lennék kíváncsi..

Válaszokat köszi:)



márc. 13. 09:29
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nem lenne az rossz, ha egész életedben egy helyen dolgoznál, ha meg is becsülnének. De most már az a divat, hogy az újakat munkaerőpiaci áron veszik fel, a régieknek meg nem emelnek. Mégis csak nevetséges, hogy aki 10 éve ott van a cégnél, tud mindent, feleannyit keres, mint az újak, akiket még ő tanít be. Na, ezért váltanak az emberek ilyen gyakran.

A szüleink idején nagyjából mindenki egyformán (szarul) keresett, ezért nem volt értelme annyira ugrálni. Egyébként sokan utálják is a változást. Én is. Most vagyok új helyen 10 év után, és minden nap sírni tudnék, hogy én vagyok itt a leghülyébb, az előző helyemen meg én tudtam mindent a legjobban. Nem jó érzés, na.

márc. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim válasza:
29 vagyok, és 24
ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
32 éves mérnök vagyok. Atlag 2-3 évente valtok. Elso helyen mondjuk kevesebbet voltam mikor kaptam máshonnan jobb ajánlatot így váltottam másfél év után is mar.
ápr. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!