Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen a Don Pepe-nél dolgozni?

Milyen a Don Pepe-nél dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, ott egésznapoznak, ami több, mint 12 órázás. Ez igaz? Nagyon nehéz? Dolgoztam már vendéglátásban, de több, mint 12 órázni az azért nagyon durvának tartom.

márc. 13. 20:00
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Próbanapon voltam, elég is volt. Száz fele figyelni, hajtás egész nap, leülni egy percre sem lehet. Kosz, bűz, hányinger a tömény szagoktól. Aki ezt szereti, csinálja. Szerintem még a hű de lenézett takarítói munka is százszor jobb.
márc. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Akkor nem dolgoztál még igazán vendéglátásban,volt hogy 15-16-ot is toltam konyhában aztán másnap meg vissza.

A 12 óra előnye hogy valószínű két nap meló két nap szabad dolgoznak.

márc. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia, még aktuális a kérdés? Én a Don Pepénél dolgozok, írj nyugodtan privátot és válaszolok.
márc. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!