Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért népszerű a don pepe pizza?

Miért népszerű a don pepe pizza?

Figyelt kérdés
Eddig három alkalommal ettem tőlük és az összes pocsék volt. Taco csirkésnél rosszabb pizzát életemben nem ettem. A magyaros pizzától durva hasmenésem is volt és az se volt finom. Közelünkban van egy pizzéria, isteni finom pepperonis pizzát lehet kapni mindössze 1700-ért, a pepperonit igényesen felvágják, nem b...zák rá, mint a legtöbb helyen. Egy hátúlütője van, hogy csak helyben lehet fizetni, de a pizzák sokkal jobbak. Mi ez a nagy felhajtás a don pepe körül? Nem finomak a pizzáik, és még drágák is. 2500 az átlag pizza ár, ahol jobb pizzák vannak ott 2000 alatt van átlagban. Ráadásul én finomabb pizzát tudok csinálni, mint a don pepe.
2021. nov. 12. 17:56
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Attól hogy neked nem ízlik más szeretheti.
2021. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Mert sokak szerint finom. Tudod, ízlések és pofonok.
2021. nov. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
28%
jo hat erted sokak szerint a kis grofo is egy istencsaszar muvesz
2021. nov. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem messze a legjobb pizzát csinálják
2021. nov. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem, szerintem finomak. Meg van szénhidrátcsökkentett pizzájuk, az jó ha diétázom de nem bírom ki, és pizzát akarok. Van vegán pizzájuk, ami jó ha átjön a vegán barátnőm.
2021. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem jó pizzát csinálnak, én is szeretem, de nem ettem már vagy 2 éve, mert annyira felvitték az árakat, hogy az botrányos....
2021. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én sem igazán értetem soha a népszerűségüket, borzalmas az ételeik ár-érték aránya.
2022. jún. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy egyenletes minőség, megbízható idő. Sajnos most ebben a válságban én csak remélni tudom, hogy fennmaradnak. Az árakat az alapanyagárak a bérek az adók és a rezsi határozza meg. Mivel ők fehéren dolgoznak, mindenről kaptunk eddig számlát, szerintem ennyi az ár. Próbáltam már kisebb cégeket, hát mind csalódás volt. Én maradok a Don Pepénél, mert szeretem.
2022. okt. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
2010-körül még egész jó pizzát készítettek. Mára ezek a fantázia-förmedvények maradtak. Egy pizzán semmi keresni valója nincsen tojásnak, görög salátának, taconak, tortillának, gombapörköltnek, csirkemájnak, tarjának, juhtúrónak, csirkének és még ki tudja milyen dolgoknak...
2022. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Javaslom a disznósajtos-nutellás-téliszalámis és a pacalpörköltös-baracklekváros pizzák bevezetését, annyira hiányt pótlónak érezném!
2023. ápr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!