Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek mennyivel több...

Szerintetek mennyivel több pedagógus lesz Magyarországon, a béremelést követően?

Figyelt kérdés
Tanár, tanító vagy óvodapedagógus szakra fonak többen jelentkezni?

márc. 16. 15:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
Egyikre sem, mert így is keveset keresnek és ez csak az egyik probléma az oktatással.
márc. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
A jelenlegi béremelés nem igazán oldotta meg a valós problémákat, tanárként így is a legrosszabbul kereső diplomások közé tartozik az ember. Rosszabb anyagi helyzetű térségekben, ahol legalább az ingatlan olcsó, ez még úgy-ahogy oké helyzetet eredményez, de ahol 40 millió alatt nincs lakható ingatlan, a tanári pálya továbbra sem járható út.
márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
31%
3,56782%-al
márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
95%
Szinte semmivel. A jelenlegi problémáknak csak egy kis szelete a bér (bár valóban elég nagy szelet)
márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kevesebb lesz, nem több.
márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
38%

Jelen beremeles kb -xxxxx%

Hurra ismet elertek az aldi arufeltolto beret!!!

2014-2024kozt ha 2-3x nyultak a berukhoz ezt is beleertva

Es azok is bujttott

Mint most is emelmedtek a berek vs mennyivel dragabb minden mint 2eve?

Sokkal emelkedes az ha dragulashoz kepest tobb marad... tobb megy el es ber nem valtozik az inkabb csokken...

márc. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
88%
Az sem segít, hogy bármilyen nyelvszakkal, matekkal, infóval, fizikával, kémiával szakmányban állnak az alternatívák a piacon, dupla-tripla bérért pár évnyi versenyszféra után.
márc. 17. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Ismerősöm tanár, de egy forint emelést nem kapott. Átverés az egész, mint minden egyéb.
márc. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem semmivel sem lesz nagyobb kedv tanárnak állni. A fizetés mindig csak az egyik szelete volt a sztrájkoknak.


Egyébként ne gondoljátok, hogy most kánaán van a fizetésekben. Nekem 8 év gyakorlatra van nettó 360E (és nincs semmi plusz, cafetéria, Szép-kártya stb.). Diplomákkal, nyelvvizsgákkal azért ez nem egy nagy valami szerintem.

márc. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
0%

"nyelv vizsgákal"


kek, sokat elmond rólad, hogy szerinted azt letenni bármiféle nehézség lenne manapság. Gyakorlatilag az alapnak az alapja, szó szerint a 0 amiről kezdesz.


Mellesleg én tanár ismerősöm bruttó 1 milka felett visz haza....

márc. 20. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!