Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Valóban, ilyen sok múlik...

Valóban, ilyen sok múlik azon,hogy miként adja el magát az ember?

Figyelt kérdés

Nekem például br 1 millió feletti a bérem.Pedig nem vagyok vezető, sem pedig programozó.

Sima műszaki menedzser bsc-m van, amit levelezőn csináltam.Annyi,hogy minőségbiztosításra specializálódtam, a munkahelyeimen elvégeztem ezzel kapcsolatos képzéseket, amiket a cégek fizettek.


Amúgy, sem tudásom, sem tapasztalatom nem olyan hű de nagy.Sőt, nálam tapasztaltabbak, meg rendes mérnöki diplomával rendelkezők kevesebbet keresnek.

Viszont megtanultam "vetíteni" meg hasba akasztani az interjúztatókat.Ezáltal tornásztam fel szépen lassan a béremet, váltogatással.



Jelenleg br 1.5 millió a cél.Kíváncsi vagyok,hogy azon a szinten is működik-e még.


márc. 16. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Ilyen sok múlik? Minden azon múlik. Plusz az sem árt, ha zs....dó vagy.
márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Br 5millional is mukodik, foleg nagy cegeknel ahol a problema nehezseget nem tudjak jol megallapitani es felvennenek szinte barkit hogy megoldja nekik.


Dolgoztam olyan projekten manuális tesztelokent ahol havi 8000 eurot fizettek, de szo szerint mas pozira interjuztattak

márc. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen, így működik, vagyis az is számít igen, hogy mennyire tudod magad eladni.

Mondjuk ezt a kivagyi stílust le lehet cserélni és máris jobbak lesznek a lehetőségeid

márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Közben azért képezném is magam, egy idő után a vetítés nem lesz elég.

Minőségbiztosítással kapcsolatban is vannak továbbképzések, pl. minőségbiztosítási szakmérnök, Lean szakmérnök, auditor stb.

Vagy akár HSE / munkavédelem is szóba jöhet, kisebb cégeknél ahol nincs erre külön ember, plusz pénzért el lehet vállalni, főleg ha van róla valami papírod is.

Nem tudom, milyen iparágban dolgozol, de ha gépipar, akkor pl. a Mitutoyo-nak is vannak képzései.


Pl:

[link]

márc. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Nyílván csak ezen múlik.
márc. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!