Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi ideig gondolkodtál...

Mennyi ideig gondolkodtál mielőtt felmondtál?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy érzem, hogy ez a munkahely egyáltalán nem visz már előre, maga a munka jó, szeretem csinálni, de a főnök folyamatosan szivat, szívja a véremet, még azért is beszól, hogy milyen parfümöt viselek. A fizetés kevés, szinte mindegy lenne ha otthon ülnék is, mégis nehéz meghozni a döntést. Októberben merült fel bennem először a felmondás, azóta rágódok rajta, vannak jobb időszakok,amikor teljesen jónak érzem a helyzetet, van amikor teljesen kibukok az egészen és otthagynám.
márc. 19. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
3 éves tapasztalattal kerestem br 950 ezret, linkedinen felkeresett egy recruiter br. 1,4M-es ajánlattal, lebonyolítottuk nagyjából 2 hét alatt a 3 körös interjút, ahol megkaptam a konkrét offert, amit elfogadtam majd felmondtam. Nagyjából ennyi volt.
márc. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress másik munkahelyet. Ha megvan, hogy hova tudsz menni, akkor az sokat könnyít a dolgon. Persze úgy is szar érzés, de legalább a bizonytalanság kisebb lesz.

Illetve ha az új hely nem jön be, akkor még mindig tudsz tovább nézelődni.

márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14%
A főnököm beszólt, én mondtam neki, hogy anyád, nem fogsz te itt szívatni engem potom 5 misiért. Otthagytam, másnap pedig már az ajtóm előtt könyörgött 3 vezérigazgató is, 10 misi+-s ajánlatokkal.
márc. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amint találnék jobb munkahelyet, azonnal felmondanék.
márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mennek interjuzni es amint van ajanlat egyből
márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Vagy legyen uj ajanlat vagy legyen annyi tartalekod, hogy biztosan kihuzd, amig talalsz uj helyet.


Volt a masodikra is peldam, amikor egy folyamatosan romlo helyzetet megelegeltem es egy buta, bekepzelt, hozza nem erto ugyfeles (hello feminasok!) megbeszeles utan szepen leultem, letoltottem egy sablont es felmondtam. Vegul az utolso hivatalos allomanyi napom utan 3 nappal mar kezdtem is az uj helyemen, szoval emiatt sem bantam meg. :)

márc. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!