Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit dolgoztok, mennyit kereste...

Mit dolgoztok, mennyit kerestek nettó és elégedettek vagytok e vele?

Figyelt kérdés

Én targoncás vagyok Budapesten és nettó 300.000 forintot keresek 2 műszakban, havi 168 óra esetén.


Nem vagyok vele elégedett.



márc. 19. 16:19
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
75%

Igazad van az tényleg kevés.

Én Ausztriában vagyok szakács 2800 EU nettó igaz csak szezon meló de várnak vissza nyárra is.

márc. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%
1: Olvastam, hogy halpucolásért egekben van a fizetés karácsony előtt, csak az álláshirdetést nem találtam meg, szerettem volna menni.
márc. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
45%
Szoftverfejlesztő vagyok, nettó 1 milliót keresek. Nem vagyok elégedett, unalmas a munka, nincs kihívás és a pénz is lehetne több. Ami előny, hogy home office és igazából csak napi 2-3 órát dolgozom.
márc. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:

#3.


De ha napi csak 2-3 órát dolgozol, akkor el tudsz mellette vallani egy másik hasonló munkát is, nem?


Máris jóval több lesz a pénz és még mindig csak napi 6 órát kell majd dolgoznod.


Vagy rosszul gondolom?

márc. 19. 19:37
 5/33 anonim ***** válasza:
61%
#4: Főállású alkalmazott vagyok így nem igazán. Lehetnék vállalkozó, de annyira nem vonz.
márc. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
44%

Nettó 720.000, turizmus, közepvezető.


Elmegy, lehetne több is.

márc. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
0%
Senior AI Engineer. Evi netto 60 000 GBP (kb 27 M Ft). Elvagyok egyelore, full remote, napi 3 ora valos munka.
márc. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
76%
gyakori kamus, mellékállásban Nasamérnökfejlesztőoperátor 99 milliárd/év, nem is kell dolgoznom érte.
márc. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
27%
Egy hazai viszonylatban nagyobb népszerűségnek örvendő TV csatornánál vagyok meteorológus, br 2,1 milliót keresek (ELTE TTK földtudományi BSc és meteorológus MSc diplomával).
márc. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
6%
Data Scientist vagyok, nettó 2.5 milliót keresek havonta. Főállású alkalmazott vagyok, heti 1x kell bemennem az irodába.
márc. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!