Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti 23 évesen elégedettek...

Ti 23 évesen elégedettek lennétek nettó 300 ezres fizetéssel?

Figyelt kérdés
Plusz nettó 30 ezer cafeteria/hó, utazástámogatás, év végén egy havi bónusz. Albérletet nem kell fizetni.

2020. márc. 16. 10:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
25%
Ha lakbért nem kell fizetni akkor el lehet karistolni belőle. De félretenni ennyiből nem igazán lehet.
2020. márc. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
2010ben 160al kezdtem ilyen idősen, szóval igen.
2020. márc. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Ez bőven átlag feletti fizetés.
2020. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem kell belőle albit fizetni, akkor nem rossz fizetés.+30 cafival meg főleg.
2020. márc. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#1

Én ebben a hónapban 150 ezret tettem félre, úgy, hogy 50 ezerért vettem ruhákat/cipőt, körmösnél voltam, edzeni járok, jókat eszek stb. Előző hónapban is kb 120-at tettem félre, akkor repjegyet is foglaltam nyaralásra. Te hogy a francba nem tudsz ennyiből félretenni?:D 120 ezres táskákat veszel vagy mi a manó? Gyerekem amúgy még nincs by the way és rezsire max csak 10 ezret kell fizetnem.

2020. márc. 16. 10:53
 6/19 anonim ***** válasza:
85%

Jó azért el lehet azt költeni.. Nem csak rongyrázó ruhára.


Ezek szerint autód nincs.

Nincs havi szinten jelentkező egészségügyi kiadásod.

Nincs allergiád, érzékenységed.

Nincs hiteled.

Nincs a edzésen felül olyan hobbid ami havi több tízezer forintos kiadást emésztene fel

Nincs támogatásra szoruló rokonod.

2020. márc. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék neki. Igaz, 27 vagyok, de 23 évesen is örültem volna neki. 18 évesen is.

Igaz, mint ahogy #6 írta, nekem sincs se ez, se az.

Busz van(tömegközlekedés), szórakozásként netes játék, meg videó-film-sorozat nézés,esetleg olvasás.

Boltokban legolcsóbb parizer, kenyér közül válogatok (igaz, most 100k-t se kapok, ezért van).

2020. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

27 évesen 250 ezernek is örülnék, ha az fix és fehér lenne. Sőt, önmagában annak is örülnék, ha szakmában tudnék maradni, de jelen helyzetben ez kizárt.


Pályakezdő vagyok.

2020. márc. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

#6

Ha bármi van, magán dokihoz megyek. Előző hónapban pl ki kellett húzatni a bölcsességfogam és 30 ezer volt. De még ezek mellett is bőven félre tudok tenni, szóval szerintem egy szingli, gyermektelen embernek ez kimondottan jó fizu. Mondjuk egy autó nem lenne rossz, de azzal amúgy is úgy vagyok, hogy majd akkor lesz, ha egy tényleg jó, minimum 3 milliósat tudok venni. Addig elvagyok a vonattal is. Inkább lakást szeretnék majd venni, arra teszek félre.


Amúgy szeptembertől egy posztgraduális képzést is elkezdek és azzal majd sokkal többet fogok keresni, mert pl ilyen fizuval azért gyereket még nem vállalnék, akkor sem, ha nagyon gazdag apja lesz.

2020. márc. 16. 12:11
 10/19 anonim ***** válasza:
53%
Ha azt mondom, hogy nem, akkor rohansz fizetésemelést kérni?
2020. márc. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!