Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon fizetés szempon...

Magyarországon fizetés szempontból 25 éves korig éri meg dolgozni? Azután irány nyugat?

Figyelt kérdés
márc. 20. 02:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
36%
Tipikus parazita felfogás. Mit képzelsz?! Nyugaton nem adózol?
márc. 20. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

25 éves korig jó eséllyel tanul az ember, szóval nem fog csillagászati összegeket keresni, még ha dolgozik is a tanulmámyai mellett.

Szóval ha te nem tanulsz, akkor kinnt is csak csicskás leszel, arányaiban ugyanolyan fos bérért mint itthon.

márc. 20. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Ki kell menni kolbasz orszagba, ott minden jobb
márc. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%
Tulajdonképp igen.
márc. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerint adókedvezménnyel jóval rosszabbul kerestem 25 éves korom alatt mint amit most keresek, a nettóim között több mint 50% a különbség.( és még a karrierem elején vagyok)


Külföldön se egyszerű az élet, persze soknak tűnik az az 1600 euro amit kézhez kapsz magyar fizukhoz képest, de az élet is jóval drágább kint, különösen a lakhatás és a szolgáltatások.

Persze lehet munkásszállózni de azt az életet azért ne hasonlítsuk ahhoz mintha lenne egy rendes lakásod.


Ha pedig van egy jó karriered akkor itthon és külföldön is jól fogsz keresni és hasonló dolgokat fogsz tudni megengedni magadnak.

márc. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Az a 87ezer forint ennyit számít? Mert ugye ez a max, amit az SZJA kedvezménnyel nyerni lehet. Hiába nő utána a fizetés, abból már rendesen kell adózni.


Minap gondolkodtam is, hogy itt vagyok 23 évesen és mire végzek a mesterrel szinte 25 leszek, nem lenne-e jobb inkább most dolgozni többet. Aztán rájöttem, hogy nem, mert gyakorlatilag a max kedvezményt végig kapni fogom ezalatt akkor is, ha nem növelem a munkaidőm.

márc. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
Sokan keresnek nettó 1 milliót itthon. Egy piacképtelen tudással és végzettséggel rendelkező emberre nagyon Nyugaton sincs szükség. Természetesen menj ki külföldre és meglátod hogy a buta ember ott se szívesen alkalmazzák.
márc. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
25%
Nyugaton tisztességesen meg lehet élni még egy mekis fizetésből is.
márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

30-ig most jönnek a szavazatvásárló leosztások.


[link]

márc. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Ebben az országban 1 percet sem érdemes dolgozni. Go West!
márc. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!