Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » EPAMnál dolgozók, ezeket a...

EPAMnál dolgozók, ezeket a negatívumokat ti is észrevettétek?

Figyelt kérdés

-A szektorban az átlagnál jelentősen alacsonyabb fizetések, évente nevetséges, vagy semmilyen fizetésemelések/bónuszok (messze az infláció alatt)

-Mikromenedzsmenet ezerrel, developer pozícióban is daily standupok ahol 1 nap alatt várnak jelentős, prezentálható haladást úgy, hogy a projekt főnökök (product owner/manager) indokolatlanul elnyújtják az értelmetlenül gyakori megbeszélések kismillióit

-Tanulás, fejlődés, kurzusok megállíthatatlan promótálása, ellenben az ezért járó kompenzáció gyakorlatilag nem létezik

-Projekt alapú cég, ahol kb a kliens "csicskája" vagy, sokszor indokolatlan elvárásokkal és teljesíthetetlen ígéretekkel az ügyfelek felé.


márc. 20. 09:50
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
+1 - Felvesznek alacsonyabb szintre, hogy kevesebbet kelljen fizetni, de senior jellegű feladatokat adnak a projektben.
márc. 20. 09:51
 2/39 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pont az a bajom, hogy senior vagyok, de junior feladatokat csinálok 2 éve.
márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
95%
Miert nem mesz valami normalis ceghez gyujtomulti helyett?
márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 A kérdező kommentje:

#2 Ez nagyon furcsa. Az Epam az, ahol kb kapkodnak a seniorokért projektekre.

#3 Definiáld a "normális céget". A multik fizetnek a legjobban, elég nagy ez a cég, nem nagyon tudom, egyéb multiknál mi a helyzet.

márc. 20. 10:19
 5/39 anonim ***** válasza:
91%

Igen, a multik fizetnek a legjobban, de nyilvan nem a gyujtomultik.

Magyarorszagon is tobb tech ceg van jelen a jobbak kozul, egy kis Scale AI-tol kezdve Red Hat-en keresztul az Nvidia-ig, lehet valogatni.

márc. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
93%
Jah, menj valami komolyabb céghez, sok a lehetőség.
márc. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
69%

amit leírtál a legtöbb multira igaz.

nem véletlenül váltogat mindenki munkahelyet, sehol sem szeretnek fizut emelni.

márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
100%

Az Epam nekem anno vágyott munkahelyem volt. Aztán interjúztam nekik, ahol végig szenvedtettek minden körön (HR, angol, szakmai interjú, próbamunka és próbanap), majd közölték, hogy nincs a szintemnek megfelelő pozi.

Fél évvel később hívtak, hogy most lenne pozi, majd megismétélték ugyanazt az interjúsorozatot, ahol inkább arra voltak kíváncsiak, hogy mit NEM tudok. Az egésznek a végén kértek egy bérigényt, majd közölték, hogy túl sokat kérek és ha nem adom alább, akkor nem tudunk együtt dolgozni. De ekkor már volt egy ajánlatom másik helyről, azzal az összeggel, amit nekik mondtam.

márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
0%

"Definiáld a "normális céget". A multik fizetnek a legjobban, elég nagy ez a cég, nem nagyon tudom, egyéb multiknál mi a helyzet."


Multi és multi között ég és föld a különbség, az EPAM, NIX, TATA körülbelül az okádék kategória ahová a selejt megy aki nem kell máshová, épp ezért fogadják el a jelentősen piaci átlag alatti bért.


Ha normálisan fizető helyre akarsz menni akkor ott van az NVIDIA, Interactive Brokers, WorldQuant, Wise, Instructure stb...

márc. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"Ha normálisan fizető helyre akarsz menni akkor ott van az NVIDIA, Interactive Brokers, WorldQuant, Wise, Instructure stb..."


Ez jó, mintha azt mondanád, hogy ha normális autót akarsz, akkor ott van a Rolls Royce, Toyota, Skoda, Dacia stb... :)

NVIDIA szint itthon a Google, AWS, Microsoft, Snap pl.

márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!