Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten alkalmi munka?

Budapesten alkalmi munka?

Figyelt kérdés

Olyan munkákra gondolok hogy pl. szórakozóhelyen karszalagozás, alkalmi hostess munkák. Tehát ilyen beugrós és akkor megyek amikor szeretnék. Ilyeneket hol találok vagy hol hirdetik? Diákszövetkezetek tudom hogy szoktak ilyeneket hirdetni de nem vagyok diák.

21/L


márc. 22. 08:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha hirdetnek, arra rengeteg a jelentkező.

Szerintem érdemes személyesen nyakadba venni a számításba jövő környék szórakozóhelyeit, bevásárlóközpontok információs pultjait.

Tudom, hogy ma már minden online, önéletrajz, meg adatvédelmi okok miatt már személyesen odaadni sem lehet. Én ezt megértem. Sok a visszaélés, csalás, de szerintem pont a nagyfokú online jelenlét tesz rá jobban.

Én még kb. 18 évvel ezelőtt egy munkaügyi képzésen tanultam a "kopogtató" technikáról. Magyarul mozdulj meg, egyenesen az a céget, helyet keresd fel személyesen, ahol el tudnád képzelni, hogy dolgozz.

Mindig találtam így munkát, amíg alkalmazott voltam. Olyan helyeken is, ahol nem is kerestek embert.

Persze önbizalom az alapja.

Profession-ön, meg ilyen portálokon pl. soha nem találtam.

De ez én vagyok.

márc. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Budapestre naponta 100000 ember erkezik munkat keresni. 5000ft/nap
márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tobb talalmanyt is kikuldtek a pancelterembol mas tartomanyoknak ami nem magyarorszaghoz tartozott , mert azt gondoltak , hogy itt Romaniaba mar nincs biztonsagba.
márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Állásportálok, arre szűrj, hogy hostess.
márc. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha vendéglátós munka is szóba jöhet, regisztrálj de:


[link]

márc. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!