Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ez asszisztensi munka vagy...

Ez asszisztensi munka vagy csak ugráltatnak?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egy munkaközvetítõ cégnél. Irodai asszisztens, nem recepciós. Természetesen az én dolgom a pecselõs munka (Adatrögzítés, excel-táblázat kezelés, lefūzés, chat kezelése), de kezdenek túlmenni.

Egy irodában vagyunk, asztalok egymás mellett, de nekem kell ajtót nyitnom, nekem kell beszkennelni az ügyfél iratait (mármint õk beszélgetnek az ügyféllel, nekem szólnak, hogy álljak fel, vegyem el tõlük a személyit, menjek oda a scannerhez és vigyem vissza), ha kávéznak, nekem kell a konyhába vinnem a csészéjüket (van takarítónõ, aki elmosogat), ha iratot kell megsemmisítõbe tenni (nem nagyobb adagot), nekem kell megcsinálni, ha kell nekik egy mappa, nekem kell megkeresnem.


Én úgy értelmezem a csicskáztatást, hogy ha több idõbe telik elmagyarázni mint megcsinálni.


márc. 22. 17:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kulimunka, amit most kiszórnak neked, mert te vagy a gyakornok. Milyen pozícióba vettek fel, mit kellene amúgy csinálni? Mert az irodai munkának ez is a része, tehát ha "irodai aszisztens" az ember, akkor ez is ezzel jár. Kivéve a kávéscsésze kihordása, na az már túlzás, arra én is azt mondom, hogy álljon meg a menet, vigye ki maga után.
márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kávéscsésze kivételével a te dolgod
márc. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ez nem munka… hogy álljak fel helyettük és keressek meg valamit helyettük és tegyem le az asztalukra.
márc. 22. 18:24
 4/5 Baluba ***** válasza:
100%
Igen, ez a dolgod. Asszisztens vagy, definíció szerint a munkád az, hogy a többiek munkáját megkönnyítsd. Ebbe az is beletartozik, ha te 10 perc munkával spórolsz nekik 1 percet.
márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Jól látod,egy csicska vagy.
márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!