Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Havi 200 ezret nehéz félretenni?

Havi 200 ezret nehéz félretenni?

Figyelt kérdés
márc. 24. 18:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
46%
Nem
márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
59%
Kinek?
márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Van akinek ennyi a fizetése vagy kevesebb. Nekik nyilván igen.
márc. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
10%
Nem, sot, ez kb alap
márc. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
47%

Hiába seggfejezel,engem nem érdekel XD

Mekkora egy fogyatékos vagy,hihetetlen.

Átlagban szerintem a mai árakhoz képest talán éppenhogy félre lehet tenni,de jelenleg necces téma.

márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Bocsánat 4es elnézést felhúztam magam.sorry
márc. 24. 19:10
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

Attól függ, mennyiből.

Ha kézhez kapsz 250-at, akkor sok, ha havi 800 a bevételed, akkor jóval többet is félre tudnál tenni.

De amíg nem írod meg, hogy mennyi a fizetésed, addig nem lehet a kérdést megválaszolni.

márc. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
500k
márc. 24. 19:23
 9/24 A kérdező kommentje:
Nincs hitelem, semmi adósságom. Nincs dohányzás, alkohol, drog. Saját lakás.
márc. 24. 19:24
 10/24 anonim ***** válasza:
48%

8 semmi baj Kérdező! :)

Tényleg az van szerintem jelenleg,hogy átlag magyar ember éppenhogy talán 2 kilót félre tud tenni.Én lakásfelújításos,lakatos és egyéb vállalkozó vagyok,pár éve nem volt gond ilyen tétel,viszont most nehéz.Sok megrendelőnek alig van pénze,a kiadásaim egyre többek,de gondolom többen vannak így.Szóval átlagnak érzem magam.Most nem tudok félretenni.Főleg,hogy jön a gépjárműadó,a biztosítás...ezzel nem is lenne baj,ha lenne normális gazdasági körforgás.

márc. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!