Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthonról dolgoznék magas...

Otthonról dolgoznék magas fizetéssel, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
márc. 29. 14:23
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
28f vagyok
márc. 29. 14:23
 2/16 anonim ***** válasza:
59%
Barmilyen magas fizetest kinalo munkat, ami otthonrol vegezheto. Mi a szakteruleted?
márc. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Cad/cam informatikusit végeztem 8 éve, egyébként már a cad et és a cam et is elfelejtettem már, mivel a 8 év alatt soha nem dolgoztam ebben. Fanuc programozó és Fanuc gépbeállító voltam. De a Fanuc ot is elfelejtettem már, mert már évek óta nem dolgoztam benne.


Valamihez értenem kell ha magas fizetést akarok?

Erre nem gondoltam.

márc. 29. 14:31
 4/16 anonim ***** válasza:
62%
Programozó, de elkéstél vele, 5 évvel ezelőtt kellett volna elkezdeni. Nem lehetetlen most se, de lejjebb kell adni a bérigényt hogy felvegyenek, mert kezdő most sok van.
márc. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
8%
MLM és tőzsde az a két terület, amelyik a legmagasabb "otthondolgozásos" jövedelmet biztosítja.
márc. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
49%

Magas fizetést nem a 2 szép szemedért osztogatják főleg nem full HO-val kombinálva.


Igen értened kell valamihez, máshogy nem megy. Ha programozási területen voltál arra kéne visszatérned valószínűleg, bár az írásod alapján én nem igazán látom hogy érdekelne a dolog.

márc. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
28%

Engem is érdekelne a home office, távmunka (régi vágyam), de nem szeretem a matekot. Programozást is utálom sajnos. Ez van.


Mit érdemes kitanulni, és pénzt ölni a képzésbe, amivel viszonylag normális bért össze lehet kaparni otthonról?


Grafika tetszik, de szerintem az halott ügy, ezért anno félbe is szakítottam, mert vitte a pénzt, és nem láttam, hogy ebből bármi is lesz majd.


Nyelvekkel sem gondolom, hogy már bármi komolyat lehetne kezdeni.

márc. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem a Sas Balázs?
márc. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%

"Valamihez értenem kell ha magas fizetést akarok?


Erre nem gondoltam."


Nem, tele vannak az álláshirdető portálok otthonról végezhető, szaktudást és végzettséget nem igénylő, magas fizetésű, rugalmas időbeosztású álláshirdetésekkel, az emberek többsége csupán hobbiból ingázik a gyárba 3 műszakozni fillérekért...

márc. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
a havi fizetés elfelejtését.
márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!