Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az IT szektorban dolgozók...

Az IT szektorban dolgozók mekkora része szereti valójában a munkáját?

Figyelt kérdés
Én is ilyen területen dolgozom és azt látom, hogy a többség tényleg csak a fizetés miatt csinálja az egészet. Vannak olyanok, akik tényleg tehetségesek, lelkesek és mennek előre, tanulnak, belőlük lesznek a top emberek, de ők csak egy kisebbség. Mondjuk valahol ez normális is, nem lehet mindenki kiemelkedő. Meg sokan az elején jobban motiváltak, aztán belekényelmesednek és úgy jobban lesz.rják a dolgokat.

márc. 30. 19:24
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
78.12
márc. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Úgy tudom 67.93%.
márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Minél hitványabb cégnél vagy annál több kiegétt, léhűtő, lusta, tehetségtelen emberrel találkozol, minél nevesebb cégnél annál inkább motivált, tehetséges, sőt zseni kategóriát súroló ember fog körbevenni, mert elhelyezkedni IT területen 1 dolog (manapság már nehezebb mint régen) de magas szintre húzni a tudásodat, hogy valóban senior legyél (ne csak az évek hanem a valós tudás alapján) kellő motiváció nélkül szerintem lehetetlen.
márc. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Hat en csak a penzert csinalom, de a kenyelem szinten hatalmas szempont. Home officeba nem sok mas munkat lehet konnyeden vegezni
márc. 31. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%

Csak magamról tudok beszélni.


Picit stresszes a munka, de van hogy nagyon laza és azt veszem észre, hogy egésznap kb semmit sem csináltam, csak homeofficeból főztem, takarítottam és minimálisan haladtam.


A munkahely, ahol dolgozok annyira nem laza, hogy itt azért dolgoznak az emberek, de vannak kifejezetten olyan pozik, ahol tényleg csak heti 1 napot ledolgozol és elvagy.


Én szeretem a nagyobb felelősséget és ha tudok haladni, viszont ez sokszor stresszel is jár.


Ezért a nagyon hajtás és semmit csinálás között váltakozik a munkamorálom a feladattól függően.


Egy érdekes nagy featurenél rendesen dolgozom.


Valami random verzió migrációnál vagy CI/CD folyamatok foltozgatásánál meg csiga tempóban haladok.

márc. 31. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
26%
Dolgoztam olyan cegnel hogy napi 30 perc meeting volt, az alatt osszektogtattam az aznapi feladatot. 2 evig voltam ott, netto 900 es netto 1m fizuval. Qa teszteles volt, teszt triage, de ha bug volt akkor az indiai csapat rendezte. Mi csak kellett azonositjuk hogy hiba vagy nem hiba. Szo szerint mar elso honaptol ugy voltam hogy kvara semmit se ertek minden nap aldas :) A kollegam ugyanugy szart bele aki engem "betanitott", miutan leleptem o meg 1 evig nyomta ott a semmit, ugy hogy elotte mar 1 eve a cegnel volt. 2 ev alatt 3 commitot csinaltam, abbol 2 csak siman kikapcsolt tesztet, egy meg visszakapcsolt :)) Ott jottem ra hogy az ITban sokszor a hangzatos nevek semmit se szamitanak... A durva az hogy valtottam elmentem egy ceghez ahol automatizalni kellett volna job description szerint, de igazabol manualis teszteltem az elso evben vegig, napi 1-1.5 ora munka, sokkal de sokkal nagyobb berert... Persze ha lehetne bele lehdtne tenni sokkal tobbet a meloba de jobb a pst nyomkodni, ebedet kesziteni meg miegymas, a durva hogy igy is kiemelkedo a teljesitmenyem, egy eve 12 szazalekos emelest kaptam, most 15... Vicc az egesz :) johetnek a fejlesztok hogy tobbet keresnek, de oraberbe garantaltan nem :)
ápr. 2. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os melyik cégnél voltál?
ápr. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mondod meg mert tul sok infot leirtam es konnyen rajonnenek ki vagyok, privatba se kuldom el mert lehetsz akar ottani alaklamazott
ápr. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Költői kérdés volt csak.
ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!