Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik orvos specializáció...

Melyik orvos specializáció keresi meg a legtöbb pénzt magánban?

Figyelt kérdés

ápr. 1. 04:20
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
66%
Süt belőled az elhivatottság. Mentsen Isten, hogy valaki a kezed alá kerüljön.
ápr. 1. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
39%
Boncmester
ápr. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
0%

#1🤣🤣🤣🤣

Nézz utàna ha ennyire érdekel

ápr. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

A plasztikai sebészek.

Viszont, ahhoz azért elég sok gyakorlat, tehetség is kell.


Kacsaszájat csinálsz a páciensnek telt ajkak helyett, még be is perel.

ápr. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Egyes, annyira imádom a hozzád hasonló idiótákat. Az orvoslás éppen olyan munka mint bármi más. A kérdező kérdése teljesen jogos. Elhivatottsággal én pedig még nem tudtam fizetni a boltban.
ápr. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Igen, ez egy idiota logika... a kozgazdasznak vagy az informatikusnak lehet utana neznie azoknak a lehetosegeknek, hogy milyen formaban tudna legtobbet keresni, mig egy orvosnal ez erkolcstelenseg?? Nonszensz!
ápr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Sebészek nagyrésze jól keres, különösen a plasztikai, szív, agy stb.

Viszont ezek a legstresszesebbek egyben hiszen mindig új technikákat kell tudnia az embernek és egy rossz mozdulat és lebénul a páciensed.

Ami még ide sorolható az a fogorvoslás habár technikailag annak az útja picit más.


#1 Miért baj ha valaki jól akar keresni? Attól még ugyan úgy el kell sajátítani a képességeket ahhoz hogy eljuss oda.

Én nagyon szeretem a munkámat, de a munkám szeretete nem fizeti ki az 50+ milliós lakást Budapesten. Azaz ha területen bellül mozgolódok akkor az is fontos hogy mennyit kereshetek. Azért 30-40% ide vagy oda nagyon nem mindegy

ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
37%
Így igaz, hagyjuk az elhivatottságot.
ápr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
72%
#8 Az elhivatottságnak mi köze a megélhetésedhez? Ja hogy ha orvos vagy ne érdekeljen a pénz de ha bármi más vagy akkor teljesen oké?
ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Biztos fekete vagy fehér...
ápr. 2. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!